Україна завоювала другу медаль чемпіонату Європи

Автор | 11 квітня 2019 | Переглядів: 6

Борець вільного стилю Олександр Хоцяновський завоював свою другу в кар’єрі медаль чемпіонату Європи і до бронзи-2013 додав бронзу змагань в Бухаресті, Румунія.

Свої виступи українець почав з впевненої перемоги над бронзовим призером чемпіонату світу серед військовослужбовців греком Йоаннісом Кардіотакісом (10: 0). А після цього була зустріч з уродженцем Росії німецьким борцем Ніком Матухіним і перемога з рахунком 5: 1.

У півфіналі Хоцновскому попався непростий суперник – грузин Гено Петраішвілі, який двічі ставав призером чемпіонату світу, перемагав на чемпіонаті Європи, а також відвозив бронзу з Європейських та Олімпійських ігор. Українець вів у рахунку, але на останніх хвилинах дав суперникові можливість зрівняти рахунок – 2: 2, при цьому грузин отримав ще один бал через те, що судді не задовольнили челлендж.

У бронзовому фіналі суперником Хоцянівська став дворазовий призер чемпіонату Європи поляк Роберт Баран і українець здобув перемогу – 3: 2.

Таким чином, українські вільники вибороли другу бронзу чемпіонату Європи після медалі Василя Шуптар. У підсумку, збірна посіла п’яте місце в загальнокомандному заліку:

Ця публікація не має міток.