Шахтар не пройшов до Ліги чемпіонів.

Автор | 13 грудня 2018 | Переглядів: 4

Шахтар зіграв внічию з Ліоном 1:1 у заключному турі групового раунду Ліги чемпіонів на своєму полі (НСК Олімпійський), чого не вистачило для виходу в 1/8 фіналу.

Вже на 19-й хвилині господарі ледь не пропустили, але їхній воротар Андрій П’ятов зробив неймовірний сейв, ногами парирувавши удар Бертрана Траоре, який вийшов один на один із голкіпером.

Минуло три оберти секундної стрілки, як донецькій команді вдалося відкрити рахунок. Це Ісмаїлі знайшов прострільною передачею Жуніора Мораеса, а той пробив точно в сітку.

Після забитого м’яча Шахтар перейшов на гру другим номером, але утримати виграшний результат не зумів, оскільки на 65-й хвилині Набіль Фекір, отримавши м’яч у штрафному суперника, пробив точно в ліву дев’ятку.

Надалі чемпіон України зробив спроби вирвати перемогу, але створив лише один момент для взяття воріт, який не використав Ісмаїлі, потрапивши у голкіпера.

Підсумковий рахунок 1:1 не дозволив Шахтарю вийти в плей-офф, через що підопічні Паулу Фонсека зіграють в 1/16 фіналу Ліги Європи, випередивши Хоффенхайм на три бали. Ліон випередив конкурента на два очки й приєднався в 1/8 фіналу до Манчестер Сіті, який виграв групу.