Геворг Манукян за станом здоров’я не зможе провести фінальний бій, але приносить Україні «срібло»

Автор | 27 червня 2015 | Переглядів: 4

І Європейські ігри Баку 2015

Боксер Геворг Манукян не зможе провести фінальний бій Європейських ігор у важкій вазі (91кг) через незадовільний стан здоров’я. Разом з тим, він приносить Україні срібну нагороду. Протягом турніру боксер провів чотири напружених поєдинки, в усіх здобувши перемоги. В одному з попередніх боїв Геворг Манукян отримав травму і вчорашній півфінальний переможний бій провів на її фоні.

Лікарі як протягом попередніх днів, так і до останнього моменту докладали усіх зусиль для відновлення спортсмена, але стан здоров’я наразі не дозволяє вийти йому в ринг.

Дякуємо нашому юному боксеру за здобуту срібну медаль та ліцензію для участі в чемпіонаті світу.

Бажаємо якнайшвидшого одужання та успішної підготовки до світової першості, яка відбудеться незабаром та стане основним кваліфікаційним етапом до Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

Геворг Манукян розповів прес-службі НОК України, чому не зміг вийти у ринг на фінальний поєдинок та про пріоритети на майбутнє.

«Свій виступ на Європейських іграх вважаю успішним – через важкі поєдинки мені вдалося дійти до фіналу та гарантувати Україні срібну нагороду», – каже наш спортсмен.

«Однак в попередній зустрічі я отримав травму. Фінальний бій міг привести до більш важких наслідків, тому лікарі прийняли рішення зняти мене з цього поєдинку. Попереду дуже важливі старти, перш за все, чемпіонат світу, а вже скоро, Олімпійські ігри, до яких треба підійти у найкращій формі», – додав Геворг.Мітки: ,