Богдан Бондаренко – бронзовий призер Олімпійських ігор!

Автор | 17 серпня 2016 | Переглядів: 17

Богдан Бондаренко бронзовий призер ХХХІ Олімпійських ігор у Ріо

Першу нагороду в Олімпійському Ріо в легкоатлетичній програмі для нашої збірної здобуває Богдан Бондаренко у стрибках у висоту.

Україна – єдина країна, яка у фіналі була представлена двома спортсменами – Богданом Бондаренком і Андрієм Проценком.

Богдану підкорилось з першої спроби 2м33см, пропустивши наступну висоту у 2м36см, вже 2м38см нашому атлету не вдалися. Українець намагався перенести свою останню спробу на 2м40см, але планка не встояла.

Тож Бондаренко стає бронзовим призером Ігор XXXI Олімпіади.

Андрій Проценко у підсумку посів 4 місце підкоривши висоту у 2м33см, що є його найкращим результатом сезону.

Богдан Бондаренко бронзовий призер ХХХІ Олімпійських ігор у Ріо

Богдан Бондаренко бронзовий призер ХХХІ Олімпійських ігор у Ріо

Після свого бронзового стрибка Богдан Бондаренко прокоментував прес-службі Національного олімпійського комітету України свої враження та емоції після сьогоднішнього фіналу.

«Якби мені сказали 10 днів тому, що буде такий результат, я б, мабуть, засмутився, тому що я був у гарній формі. Якби мені сказали про такий результат 3 дні назад – я б, не повірив. Так як на останньому заключному зборі тут в Бразилії, сильно застудився, лікувався. У день кваліфікації лише завершив приймати антибіотики, але все одно почував себе не дуже.

Хвороба дуже вплинула на мене і мій результат, але Олімпійські ігри поводяться один раз на 4 роки, тому потрібно було боротись. Мені просто не вистачило сил», – прокоментував новоспечений призер.

На запитання чи задоволений Богдан своєю нагородою, він відповів: «Задоволений, сьогодні зробив максимально все, що від мене залежало», – додав Бондаренко.Мітки: ,