Артеківська Козацька Січ.

Автор | 19 червня 2019 | Переглядів: 7

У чудову літні пору, коли усі насолоджуються відпочинком та природою артеківці вирушають у дослідницько-освітній квест на Артеківську Козацьку Січ.
Артеківська Козацька Січ – це неймовірне місце для веселощів та відпочинку, адже саме тут можна помріяти та на деякий час пірнути у минули.
Як і справжні козаки, наші артеківці для проходження квесту поділяються на справжні курені, обирають свого отамана та створюють емблему свого куреня і однією мужньою та дружньою командою вирушають на квест, що налічує у собі різного роду локації: демонстрували силу та спритність на “Козацькі випробування”; розрізняли лікувальні трави на локації «Чарівна сила»; свої знання орієнтування на локації “Козацькими стежками”; демонстрували свої знання на вікторині “Чи знаєш ти Україну?”; визначали найвідоміших козаків на локації “Видатні постаті України”; співали козацькі пісні на локації “Із глибини віків”; знання з етнографії на локації “Багата скарбниця”; називали різні “Козацькі приповідки”; танцювали та веселились на локації “Троїсті музики”; як справжні козаки стріляли з луку на локації “Козацькі забави”. Так як козаки були дуже пунктуальні, то на виконання завдань на кожній локації було відведено по 10 хв, чим більше встигала зробити команда, тим більше отримувала балів.
Після проходження усіх локацій, поки підраховувались бали діти мали змогу посмакувати справжній козацький куліш, приготовлений справжнім курінним кухарем у казані. До речі, допомагали кухарю усі команди, адже це також була одна з локацій.
Смакуючи козацьким кулішем діти дізнались про загальні результати квесту.

Інна Вейко, журналіст медіа студії
Софія Дзябенко, фотограф медіа студії

Ця публікація не має міток.