В спеціалізованій школі № 216 відбувся Олімпійський урок

Автор | 23 вересня 2016 | Переглядів: 55

Олімпійський урок у школі №216

20 вересня в спеціалізованій школі № 216 відбувся Олімпійський урок за участю представника Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України Наталії Рибальченко.

Майже 120 учнів взяли участь в Олімпійському уроці. Три команди по 10 учасників змагались у швидкісному доланню естафети.

Олімпійський урок у школі №216

Олімпійський урок у школі №216

Вчителі фізичної культури школи ретельно готувалися до уроку та розробили для діток цікаву естафету.

Чотири конкурси пролетіли дуже швидко, вболівальники підтримували свої команди та від усієї душі бажали перемоги саме своєму класу. Отже, змагання проходили у естафеті з м’ячем, кмітливе долання дистанції з ракеткою та повітряною кулькою, а також «розсипав – зібрав» та влучному кидки м’яча у ціль – всі вправи спрямовані на розвиток уваги та спритності, що так необхідна дітям у сучасному житті.

Олімпійський урок у школі №216

Олімпійський урок у школі №216

Всі учасники продемонстрували дуже гарну дисципліну та бажання боротися за перемогу. Хоча один із олімпійських принципів “Головне не перемога – головне участь”, переможцем бажав опинитися кожен. Учасники отримали заряд бадьорості та доброго настрою, а також подарунки від Київського міського відділення НОК України.

 

 Мітки: ,