У столичній школі № 273 відбувся Олімпійський урок

Автор | 20 вересня 2016 | Переглядів: 43

Нещодавно у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури  №273 відбувся Олімпійський урок за участю чотириразової учасниці Олімпійських ігор, прапороносця збірної України на Зимових Олімпійських іграх в Ванкувері.

 Ініціативу, Лілія Анатоліївна, одразу взяла у свої руки та розповіла  учням 5-го класу про Олімпійські ігри у яких їй довелось брати участь, а це чотири Олімпіади –  у японському місті Нагано 1998 році, Солт-Лейк-Сити 2002 США, Туріне 2006 Італія та канадському Ванкувері у 2010 році. До Олімпійського уроку Лілія Анатоліївна підготувала для дітей не тільки розповідь про олімпіади, олімпійські цінності, олімпійську символіку та церемонії олімпійських ігор, а й запропонувала більш тісно зануритися у .

З собою Лілія Лудан принесла талісмани Олімпійських ігор та  медалі які вона виборола за свою спортивну кар‘єру.  Емоції, враження, нові знання, автограф – це те що отримав кожен учасник Олімпійського уроку, а ще сувеніри від Київського міського відділення НОК України на згадку про зустріч з олімпійцем на Олімпійському уроці!

Ця публікація не має міток.