У Києві визначився переможець “Олімпійського лелеченя”

Автор | 24 квітня 2014 | Переглядів: 256

фінал м.Києва "Олімпійське лелеченя"24 квітня у приміщенні легкоатлетичного манежу Київської міської ШВСМ відбувся ІІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».

Участь у заході взяли 10 збірних команд учнів 5-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів Києва – переможці районного етапу змагань. Привітати дітей з виходом у фінальні змагання Всеукраїнського спортивно-масового заходу “Олімпійське лелеченя” завітали голова Київського міського відділення НОК України Павло Костенко, перший заступник голови КМДА Богдан Дубас, керівник служби президента НОК України, бронзовий призер ХХІІ та ХХIV Олімпійських ігор з метання молоту Юрій Тамм, а також призери і чемпіони олімпійських ігор – бронзова призерка ХХVІІ Олімпійських ігор з стрибків у воду Ганна Сорокіна, чемпіон ХХVІІ Олімпійських ігор, срібний призер ХХVІ зі спортивної гімнастики Валерій Гончаров, бронзова призерка XXIX Олімпійських ігор з сучасного п‘ятиборства Вікторія Терещук.

Програма міського туру спортивно-масового заходу включає комбіновану естафету з 12 етапів та вікторину ”Знавець олімпійського спорту”. За підсумками змагань місця розподілилися наступним чином:

І  місце команда Києво-Печерського ліцею №171 Печерського району 

ІІ місце команда ліцею№38 ім.В.М.Молчанова Шевченківського району

ІІІ місце команда загальноосвітній школи №270 Деснянського району

Учасники заходу були вражені кількістю видатних українських спортсменів та олімпійців що відвідали захід. Зірки українського спорту поспілкувалися з дітьми та побажали їм з легкістю долати перешкоди та зростати здоровими та сильними. Команда-переможець міського туру буде представляти рідне місто – Київ – на Всеукраїнському спортивно-масовому заході серед дітей ”Олімпійське лелеченя”. Команда-переможець та команди-призери заходу нагороджені дипломами та цінними подарунками від Київського міського відділення НОК України та Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА.

 Мітки: ,