“Олімпійський урок” у Великоолександрівській школі, Бориспільського району

Автор | 22 жовтня 2015 | Переглядів: 131

Олімпійський урок

22 жовтня у Великоолександрівській школі, Бориспільського району, Київської області відбувся «Олімпійський урок» за участю члена виконкому Національного олімпійського комітету України Павла Костенка та провідних спортсменів України. 

У шкільному актовому залі для спілкування з дітьми зібрались видатні українські спортсменки бронзова призерка Олімпійських ігор з потрійного стрибка Олена Говорова, бронзова призерка Олімпійських ігор з гандболу Лариса Заспа, бронзова призерка Олімпійських ігор з п‘ятиборства Вікторія Терещук, дворазова бронзова призерка Олімпійських ігор з художньої гімнастики Ганна Безсонова. Спортсменки розповіли дітям про таки види спорту як художня гімнастика, потрійний стрибок, сучасне п‘ятиборство та гандбол. Діти ставили багато цікавих питань стосовно того хто і як прийшов у спорт, найсильніше враження та спогади від Олімпійських ігор, хто підтримував на змагання і т.к. Спортсменки принесли до школи свої олімпійські нагороди щоб кожен з дітей зміг доторкнутись до славетної мрії кожного професійного спортсмена – Олімпійської медалі.

Директор Великоолександрівської школи отримав подяку від Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України за пропаганду здорового способу життя та підтримку олімпійського руху.

На завершення «Олімпійського уроку»  діти отримали автограф від олімпійських призерок Лариси Заспи, Олени Говоровой, Вікторії Терещук, Ганни Безсоновой та мали змогу зробити фото на згадку. Також від Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України всі учасники Олімпійського уроку отримали подарунки з олімпійською символікою.Мітки: