Олімпійський урок в ліцеї №36

Автор | 29 травня 2019 | Переглядів: 13

23 травня в ліцеї №36 Голосіївського району був проведений Олімпійський урок, у якому взяло участь 680 дітей. Спортивне  свято пройшло у веселій, святковій та дружній обстановці за підтримки Київського міського Відділення НОК України. Олімпійський урок для ліцеїстів провели почесні гості: Олімпійська чемпіонка, багаторазова чемпіонка світу, заслужений майстер спорту з гандболу Галина Захарова та Олімпійський чемпіон, заслужений майстер спорту зі спортивної гімнастики Богдан Макуц.

Уславлені спортсмени поділилися секретами своїх перемог,  як досягли успіхів у своєму житті, як взагалі прийшли у великий спорт, як долали труднощі на шляху до найвищих нагород, розповіли про свою діяльність після завершення кар’єри та закликали юне покоління займатися спортом і вести активний, здоровий спосіб життя.

Крім того, ліцеїстів привітали голова соціальної комісії Асоціації ветеранів спорту України Анатолій Стукін та начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Голосіївського району Максим Нечитайло. Зі свого боку юні спортсмени, які вже встигли завоювати чимало нагород, презентували показові виступи з різних дисциплін.

Насамкінець гості вручили хлопцям та дівчатам нагороди й олімпійські сувеніри, які презентувало Київське міське відділення НОК України.

Дякуємо всім, хто взяв участь у спортивному святі! Сподіваємось, що заходи такого рівня, сприятимуть формуваннню в наших дітей почуття патріотизму, бажання йти до спортивних перемог, тим самим прославляти Україну на міжнародній арені!

Ця публікація не має міток.