Олімпійський урок на водно-спортивній базі ДЮСШ «Київ».

Автор | 18 вересня 2019 | Переглядів: 7

Олімпійський урок став доброю традицією для спортивних та енергійних учнів спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №125 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови удосконалювати свої знання з історії виникнення Олімпійських ігор, видатних спортсменів та Олімпійських чемпіонів України, які прославляють нашу країну на світовій арені, а також самим спробувати свої сили у різноманітних змаганнях.
Традиційно, зустріч відбулася на водно-спортивній базі ДЮСШ «Київ». Під керівництвом учителів фізичної культури: майстра спорту з академічного веслування Чиканової Олесі Вікторівни та заслуженого майстра спорту (легка атлетика), олімпійського чемпіона Буракова Віктора Володимировича та заслуженого майстра спорту з академічного веслування Чиканова Сергія Олександровича, учні 7-х класів відправились у захоплюючу подорож на Труханів острів.
Під час заходу юні спортсмени дізналися про історію олімпійського руху, призерів у різних видах спорту, символи ігор і таємниці перемог, а також пройнялися справжнім спортивним духом і пізнали національну історію олімпійського руху й осягнули його важливість.
Учні взяли участь у цікавих конкурсах, естафетах, змагались на тренажерах «Концепт-2», а на закінчення заходу під керівництвом тренерів та спортсменів-інструкторів спробували веслувати на спортивному човні в парній четвірці, вісімках.
Всі учасники заходу отримали пам’ятні сувеніри від Київського міського відділення НОК України.

Ця публікація не має міток.