“Олімпійський урок” англійською мовою

Автор | 26 лютого 2015 | Переглядів: 122

Олімпійський урок26 лютого у Київський дитячій академії мистецтв відбувся “” англійською мовою.

Започаткований у минулому році новий формат “Олімпійського уроку” дуже сподобався київським школярам та викладачам англійської мови, адже у дітей з‘явилась нагода попрактикувати англійську та готуватися до уроку на нову незвичайну тему. Стипендіат Київського міського відділення НОК України Наталія Рибальченко підготувала два види презентації до цього заходу: з історії олімпійських ігор та щодо участі українських спортсменів у Олімпійських іграх сучасності. Студенти академії використавши надані матеріали підготували доклад. Послухати цікаві факти з історії Олімпійських ігор, відродженню Олімпійських ігор сучасності, розвитку олімпійського руху в Україні та поспілкуватись із учнями академії завітав член виконкому Київського міського відділення НОК України Сергій Тимофєєв та стипендіат відділення Наталія Рибальченко.

Олімпійський урок

Олімпійський урок

Протягом уроку діти дізнались  про історію виникнення олімпійських ігор, історію відродження сучасних олімпійських ігор,  досягнення олімпійської збірної команди України, а також о видатних постатях в олімпійському русі та о видатних спортсменах сучасності, про Олімпійські символи:  олімпійські кільця (що відповідає кожному кольору), олімпійській прапор, олімпійський вогонь, олімпійське гасло… Та все це англійською мовою.

На згадку про цей олімпійський урок діти отримали від Національного олімпійського комітету України енциклопедії “Cultural heritage of Ancient Greece and Olympic game”, щоб і далі вивчати англійську та олімпійських рух разом.Мітки: