Олімпійський тиждень у Києві зустрічали ліцеїсти Кадетского корпусу

Автор | 19 вересня 2018 | Переглядів: 145

18 вересня у ліцеї – інтернаті №23 “Кадетський корпус” відбулось відкриття  «Олімпійського тижня».

Вчителі кафедри фізичної культури ліцею – Ірина Остапченко, Вадим Щирба, Сергій Трубко підготували цікаві естафетні ігри для учнів початкової школи. Кадети та паняночки виконали яскраві показові виступи, а спортивна секція самбо, під керівництвом Ігоря Кохана, провела для всіх майстер – клас.

Мати гарне здоров’я — так круто! Міцний імунітет допоможе Тобі з легкістю пройти будь-яке випробування: контрольну, шкільні змагання або турпохід.

Заняття спортом, регулярні прогулянки та ігри на свіжому повітрі, повноцінний сон у поєднанні з фізичними навантаженнями зміцнять здоров’я, розвинуть волю, цілеспрямованість і витримку

Здоровий -  означає веселий, бадьорий та життєрадісний. Щоб завжди бути у гарній формі, турбуйся про свій організм: займайся спортом, роби зарядку, не забувай про гігієну та корисну їжу, вчасно лягай спати. Сонце, вода та повітря  – твої вірні помічники на шляху до відмінного здоров’я, міцного імунітету та краси.

Цілий тиждень олімпійських розваг чекає на учнів ліцею. Окрім свята відкриття Олімпійського тижню в програмі конкурс стінних газет на спортивну тематику;

Спортивні змагання для старших ліцеїстів: змагання з легкої атлетики (5-6 кл.), змагання з волейболу (7-8 кл.), змагання з футболу (9-11 кл.); Олімпійський урок “у молодших класах (3-в; 4-в), змагання зі стрільби й звичайно ж підведення підсумків та нагородження переможців. Призи та сувеніри за доброю традицією надало Київське міське відділення НОК України.

Запрошуємо всіх до змагань «Олімпійського тижня»!Мітки: ,