Олімпійський тиждень розпочато у столичній школі №1

Автор | 15 вересня 2016 | Переглядів: 429

Олімпійський тиждень у школі №1

15 вересня в школі І-ІІІ ступенів №1 Шевченківського району міста Києва було розпочато Олімпійський тиждень.

На урочистому відкритті були присутні директор школи Швидун Тарас Анатолійович та представник Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України Рибальченко Наталія.

Тиждень різноманітних змагань у школі було розпочато з найулюбленішого змагання учнів – перетягування канату. Участь  брали учні 5-11 класів. На протязі тижня у школі також відбудуться: веселі старти для учнів початкових класів, змагання з легкої атлетики, футболу, армреслінгу та підтягуванню на перекладені.

Олімпійський тиждень у школі №1

Олімпійський тиждень у школі №1

Показові виступи секції хортингу та групи підтримки розважали вболівальників та глядачів.

«Спочатку любити, а потім учити» – головний девіз дружнього, працездатного, з творчим запалом педагогічного колективу школи, який складається з 58 творчих особистостей. Відразу помітно , що за цим девізом у школі відбувається усе викладання предметів. Викладач фізичної культури у школі №1 Ісаєв Михайло Олександрович –майстер спорту України з армреслінгу та пауерліфтінгу, власним прикладом показує учням, що в здоровому тілі – здоровий дух.

Олімпійський тиждень у школі №1

Олімпійський тиждень у школі №1

Призери та переможці першого дня змагань отримали сувеніри від Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України. Для навчального закладу також було підготовлено олімпійську літературу та спортивний інвентар.

Олімпійський тиждень у школі №1

Олімпійський тиждень у школі №1Мітки: ,