Добра традиція – «День відкритих дверей» в ФСТ “Динамо”

Автор | 16 жовтня 2014 | Переглядів: 78

Динамо день відкритих дверейДобра традиція – «День відкритих дверей» в ФСТ “Динамо”

Київська міська організація Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України 10 жовтня 2014 року провела в Будинку фізичної культури «Динамо» традиційний святковий захід «День відкритих дверей», присвячений 90-річчю утворення Товариства. У заході прийняли учать вихованці КДЮСШ «Юний динамівець», КДЮСШ «Динамо», ДЮСШ «Динамівець» і спортивних секцій з видів спорту КМО ФСТ «Динамо» України за участю представників місцевих органів влади, правоохоронних органів, управлінь з питань фізичної культури і спорту, провідних спортсменів, ветеранів спорту. Традиційно цей захід проходив за підтримки Київського міського відділення НОК України, яке з року в рік підтримує заходи Київської міської організації ФСТ «Динамо» України.

Динамо день відкритих дверей

Динамо день відкритих дверей

Серед почесних гостей були присутні керівники ФСТ «Динамо» України, представники Київської міської державної адміністрації та Печерської районної в місті Києві державної адміністрації. За спортивним святом зацікавлено спостерігали запрошені батьки юних спортсменів, учні загальноосвітніх шкіл Печерського району. У програмі спортивного свята були яскраві показові виступи вихованців спортивних шкіл та секцій «Динамо», чудові пісні студентки Київського національного університету культури і мистецтв Аліни Тригуб, а завершилось свято яскравою боротьбою у спортивних естафетах. Почесний член НОК України, Заслужений майстер спорту, Заслужений тренер України, директор СДЮШОР з фехтування Крісс Григорій Якович провів традиційну урочисту посвяту спортсменів відділення фехтування у «Юні мушкетери».

Динамо день відкритих дверей

Динамо день відкритих дверей

Почесні гості вручили учасникам спортивного свята квитки «Юних динамівців». Всі охочі могли ознайомитися з експозицією фотогалереї «Олімпійська слава Динамо» та поспілкуватися з відомими спортсменами, тренерами та  ветеранами спорту. Перший заступник голови Київської міської організації ФСТ «Динамо» України Ігор Панін на церемонії нагородження переможців та призерів спортивних естафет, зазначив, що такі заходи, як «День відкритих дверей», сприяють популяризації динамівського руху, залученню дітей до занять фізичною культурою і спортом, є складовою олімпійського виховання молоді та продовження традицій славетного Товариства.Мітки: ,