Хронологічний порядок. (Зазначено місцевий час. Різниця в часі між Сочі та Україною становить +2 години)

Вид спортуВид програмиДата пров-няЧас пров-няПрізвище, ім’я спортсменаТренерОбласть,
регіон
ФСТ,
відомство
РезультатМісце
1Фігурне катання на ковзанахКомандні
змагання: чол. коротка програма
06.02.201419:30
22:55
Годорожа ЯківСтарков Г., Амірханова М.ОдеськаСпартак60.518
2Фігурне катання на ковзанахКомандні
змагання: пари коротка програма
06.02.201419:30
22:55
Лаврентьева Юлія, Рудик ЮрійШкідченко Д.м.КиївДинамо46.348
3Фігурне катання на ковзанахКомандні
змагання: Танці на льоду Короткий танець
08.02.201418:30
23:05
Хікен-Кенеді Шіван, Дунь ДмитроЧайт Г., Керр Д.м.КиївДинамо49.199
4Фігурне катання на ковзанахКомандні
змагання: жін
Коротка
програма
08.02.201418:30
23:05
Попова НаталіяПетренко В. Петренко Н.м.КиївДинамо53.448
5Фігурне катання на ковзанахКомандні
змагання: пари
Довільна
програма
08.02.201418:30
23:05
Лаврентьєва Юлія, Рудик ЮрійШкідченко Д.м.КиївДинамо
6Біатлончол 10 км спринт08.02.201418:30
20:20
Дериземля
Андрій
Зоц М.ЧернігівськаДинамо
Україна
+55.5 (0+1)22
7Біатлончол 10 км спринт08.02.201418:30
20:20
Седнєв СергійМоскаленко О.Харківська
Сумська
Динамо+1:43.3 (1+0)44
8Біатлончол 10 км спринт08.02.201418:30
20:20
Семенов СергійСеменов О., Ворчак О., Ворчак С.ЧернігівськаУкраїна
ЗСУ
+1:36.9 (1+0)41
9Біатлончол 10 км спринт08.02.201418:30
20:20
Прима АртемВорчак О., Ворчак С.Чернігівська
Харківська
Україна
Колос
+1:24.1 (0+1)32
10Біатлончол 10 км спринт08.02.201418:30
20:20
Підручний
Дмитро
Опанасюк М., Бунт О., Меркушина І.ТернопільскаДинамо
Колос
11Лижні гонкижін 7,5 км/7,5 км скіатлон08.02.201414:00
15:05
Анцибор МаринаТерещенко І.СумськаДинамо+4:08.948
12Лижні гонкижін 7,5 км/7,5 км скіатлон08.02.201414:00
15:05
Шевченко
Валентина
Лєсніков В., Лєснікова О.КиївськаДинамо+ 2:17.127
13Лижні гонкижін 7,5 км/7,5 км скіатлон08.02.201414:00
15:05
Григоренко
Катерина
Глазко Г.О.ХмельницькаКолос+4:14.649
14Лижні гонкижін 7,5 км/7,5 км скіатлон08.02.201414:00
15:05
Лісогор МаринаЛісогор В.М.ЧернігівськаУкраїна
15Лижні гонкижін 7,5 км/7,5 км скіатлон08.02.201414:00
15:05
Антипенко
Тетяна
Терещенко І.П.СумськаДинамо
Україна
+5:07.652
16Санний
спорт
чол
одномісні сани
08.02.201418:30
22:05
Кісь АндрійГарцула Т., Гарцула В., Собота Ю.ЛьвівськаКолос+2.74229
17Санний
спорт
чол
одномісні сани
08.02.201418:30
22:05
Мандзій АндрійМалищик А., Казмірук В.ТернопільськаКолос+3.16432
18Фігурне катання на ковзанахКомандні
змагання: чол
Довільна
програма
09.02.201419:00
22:10
Годорожа ЯківСтарков Г., Амірханова М.ОдеськаСпартак
19Фігурне катання на ковзанахКомандні
змагання: жін
Довільна
програма
09.02.201419:00
22:10
Попова НаталіяПетренко В. Петренко Н.м.КиївДинамо
20Фігурне катання на ковзанахКомандні
змагання: Танці на льоду Довільний танець
09.02.201419:00
22:10
Хікен-Кенеді Шіван, Дунь ДмитроЧайт Г., Керр Д.м.КиївДинамо
21Біатлонжін
7,5 км спринт
09.02.201418:30
20:20
Джима ЮліяКравченко О., Кравченко Н.м. КиївУкраїна+1:48.7 (1+2)42
22Біатлонжін
7,5 км спринт
09.02.201418:30
20:20
Підгрушна ОленаБунт О., Починок I.ТернопільськаДинамо
Колос
+1:06.0 (0+1)26
23Біатлонжін
7,5 км спринт
09.02.201418:30
20:20
Семеренко
Валентина
Шамрай Г., Байда С., Бондаренко В.СумськаДинамо+38.1 (0+1)12
24Біатлонжін
7,5 км спринт
09.02.201418:30
20:20
Семеренко ВітаШамрай Г., Байда С., Бондаренко В.СумськаДинамо+21.7 (0+0)3
(бронзова медаль)
25Біатлонжін
7,5 км спринт
09.02.201418:30
20:20
Бурдига НаталіяХвостенко О., Ігнатьєв І., Білова Н.ХарківськаДинамо
26Біатлонжін
7,5 км спринт
09.02.201418:30
20:20
Панфілова МаріяБілова Н., Панфілов О.Харківська
Київська
Динамо
27Лижні гонкичол 15 км/15 км скіатлон09.02.201414:00
15:45
Красовський
Олексій
Лєсніков В., Шамрай В.СумськаДинамо
Україна
28Санний
спорт
чол
одномісні сани
09.02.201418:30
22:25
Кісь АндрійГарцула Т., Гарцула В., Собота Ю.ЛьвівськаКолос+1.095 (4-й заїзд)
+5.359 (заг. час)
28 (4-й заїзд)
28 (заг. час)
29Санний
спорт
чол
одномісні сани
09.02.201418:30
22:25
Мандзій АндрійМалищик А., Казмірук В.ТернопільськаКолос+1.298 (4-й заїзд)
+6.075 (заг. час)
30 (4-й заїзд)
31 (заг. час)
30Біатлончол 12,5 км гонка переслідування10.02.201419:00
20:20
Дериземля
Андрій
Зоц М.ЧернігівськаДинамо
Україна
+2:32.9 (0+0+1+2)36
31Біатлончол 12,5 км гонка переслідування10.02.201419:00
20:20
Седнєв СергійМоскаленко О.Харківська
Сумська
Динамо+5:45.2 (1+0+1+1)54
32Біатлончол 12,5 км гонка переслідування10.02.201419:00
20:20
Семенов СергійСеменов О., Ворчак О., Ворчак С.ЧернігівськаУкраїна
ЗСУ
+2:59.5 (0+2+1+0)39
33Біатлончол 12,5 км гонка переслідування10.02.201419:00
20:20
Підручний
Дмитро
Опанасюк М., Бунт О., Меркушина І.ТернопільскаДинамо
Колос
34Біатлончол 12,5 км гонка переслідування10.02.201419:00
20:20
Прима АртемВорчак О., Ворчак С.Чернігівська
Харківська
Україна
Колос
+3:50.7 (0+1+2+1)44
35Гірські лижіжін
супер-
комбінація
10.02.201411:00-12:30
15:00-16:10
Мацьоцька
Богдана
Мацьоцький О.Ів.-
Франківська
Україна
36Санний
спорт
жін
одномісні сани
10.02.201418:45
21:40
Стецьків ОленаНекотенев В., Жеребецький О.,
Вахрушев В.
ЛьвівськаКолос+ 1.630 (2-й заїзд)
1.43.617 (заг. залік)
26 (2-й заїзд)
28 (заг. залік)
37Санний
спорт
жін
одномісні сани
10.02.201418:45
21:41
Шхумова ОленаВахрушев В., Баїк І., Жеребецький О.ЛьвівськаКолос+1.169 (2-й заїзд)
1.43.303 (заг. залік)
19 (2-й заїзд)
17 (заг. залік)
38Фігурне катання на ковзанахПари
Коротка
програма
11.02.201419:00
22:25
Лаврентьєва Юлія, Рудик ЮрійШкідченко Д.м.КиївДинамо
39Біатлонжін 10 км гонка переслідування11.02.201419:00
20:20
Джима ЮліяКравченко О., Кравченко Н.м. КиївУкраїна--
40Біатлонжін 10 км гонка переслідування11.02.201419:00
20:20
Підгрушна ОленаБунт О., Починок I.ТернопільськаДинамо
Колос
+2:23.5 (0+0+0+1)22
41Біатлонжін 10 км гонка переслідування11.02.201419:00
20:20
Семеренко
Валентина
Шамрай Г., Байда С., Бондаренко В.СумськаДинамо+52.9 (1+0+0+0)5
42Біатлонжін 10 км гонка переслідування11.02.201419:00
20:20
Семеренко ВітаШамрай Г., Байда С., Бондаренко В.СумськаДинамо+1:09.6 (0+1+1+0)10
43Біатлонжін 10 км гонка переслідування11.02.201419:00
20:20
Бурдига
Наталія
Хвостенко О., Ігнатьев І., Білова Н.ХарківськаДинамо
44Біатлонжін 10 км гонка переслідування11.02.201419:00
20:20
Панфілова МаріяБілова Н., Панфілов О.Харківська
Київська
Динамо
45Лижні гонкичол/жін спринт вільний стиль11.02.201414:00-14:50
16:00-17:50
Анцибор МаринаТерещенко І.СумськаДинамо+8.4834
46Лижні гонкичол/жін спринт вільний стиль11.02.201414:00-14:50
16:00-17:50
Григоренко
Катерина
Глазко Г.ХмельницькаКолос
47Лижні гонкичол/жін спринт вільний стиль11.02.201414:00-14:50
16:00-17:50
Лісогор МаринаЛісогор В.ЧернігівськаУкраїна+21.1558
48Лижні гонкичол/жін спринт вільний стиль11.02.201414:00-14:50
16:00-17:50
Перехода РусланОвсяніков В., Лейбюк Р.ХарківськаКолос+15.2650
49Лижні гонкичол/жін спринт вільний стиль11.02.201414:00-14:50
16:00-17:50
Красовський
Олексій
Лєсніков В., Шамрай В.СумськаДинамо
Україна
+1:06.7381
50Санний
спорт
жін
одномісні сани
11.02.201418:30
21:45
Стецьків ОленаНекотенев В., Жеребецький О.,
Вахрушев В.
ЛьвівськаКолос+7.729 (заг. час)
+1.700 (4-й заїзд)
+2.226 (3-й заїзд)
26 (заг. час)
26 (4-й заїзд)
28 (3-й заїзд)
51Санний
спорт
жін
одномісні сани
11.02.201418:30
21:45
Шхумова ОленаВахрушев В., Баїк І., Жеребецький О.ЛьвівськаКолос+15.079 (заг. час)
+11.227 (4-й заїзд)
+1.363 (3-й заїзд)
31 (заг. час)
31 (4-й заїзд)
17 (3-й заїзд)
52Фігурне катання на ковзанахПари
Довільна
програма
12.02.201419:45
23:00
Лаврентьева Юлія, Рудик ЮрійШкідченко Д.м.КиївДинамо44.3020
53Лижне
двоєборство
чол Особиста першість (К 95)/10км12.02.201413:30-14:20/
16:30-17:15
Пасічник ВікторКозлов М.ТернопільськаУкраїна112.1 (Стрибки з трампліна)
+3:41.3 (Лижна гонка)
27 (Стрибки з трампліна)
42 (Лижна гонка)
54Санний
спорт
чол
двомісні сани
12.02.201418:15
20:35
Оболончик
Олександр
Малищик А., Казмірук В.ТернопільськаКолос+ 1:43.028 (2-й заїзд)
+ 2.422 (1-й заїзд)
17 (2-й заїзд)
19 (1-й заїзд)
55Санний
спорт
чол
двомісні сани
12.02.201418:15
20:35
Захарків РоманБаїк І., Вахрушев В., Некотенев В.ЛьвівськаКолос+ 1:43.028 (2-й заїзд)
+ 2.422 (1-й заїзд)
17 (2-й заїзд)
19 (1-й заїзд)
56Фігурне катання на ковзанахчол
Коротка
програма
13.02.201419:00
23:30
Годорожа ЯківСтарков Г., Амірханова М.ОдеськаСпартак62.6521
57Біатлончол 20 км інд. гонка13.02.201418:00
20:20
Дериземля
Андрій
Зоц М.ЧернігівськаДинамо
Україна
(0+2 + 1+0) +5:08.346
58Біатлончол 20 км інд. гонка13.02.201418:00
20:20
Седнєв СергійМоскаленко О.Харківська
Сумська
Динамо
59Біатлончол 20 км інд. гонка13.02.201418:00
20:20
Підручний
Дмитро
Опанасюк М., Бунт О., Меркушина І.ТернопільскаДинамо
Колос
(1+0 + 1+1) +6:21.755
60Біатлончол 20 км інд. гонка13.02.201418:00
20:20
Семенов СергійСеменов О., Ворчак О., Ворчак С.ЧернігівськаУкраїна
ЗСУ
(1+0 + 0+0) +1:36.29
61Біатлончол 20 км інд. гонка13.02.201418:00
20:20
Прима АртемВорчак О., Ворчак С.Чернігівська
Харківська
Україна
Колос
(3+1 + 0+3) +9:03.581
62Лижні гонкижін
10 км Класичний стиль
13.02.201414:00
15:40
Шевченко
Валентина
Лєсніков В., Лєснікова О.КиївськаДинамо2:15.224
63Лижні гонкижін
10 км Класичний стиль
13.02.201414:00
15:41
Григоренко
Катерина
Глазко Г.ХмельницькаКолос3:45.749
64Лижні гонкижін
10 км Класичний стиль
13.02.201414:00
15:42
Антипенко
Тетяна
Терещенко І.СумськаДинамо
Україна
2:49.130
65Лижні гонкижін
10 км Класичний стиль
13.02.201414:00
15:42
Лісогор Марина5:17.658
66Санний
спорт
естафета13.02.201420:15
21:30
Оболончик
Олександр
Малищик А., Казмірук В.ТернопільськаКолос+5.40611
67Санний
спорт
естафета13.02.201420:15
21:30
Захарків РоманБаїк І., Вахрушев В., Некотенев В.ЛьвівськаКолос+5.40611
68Санний
спорт
естафета13.02.201420:15
21:30
Стецьків ОленаНекотенев В., Жеребецький О., Вахрушев В.ЛьвівськаКолос
69Санний
спорт
естафета13.02.201420:15
21:30
Шхумова ОленаВахрушев В., Баїк І., Жеребецький О.ЛьвівськаКолос+5.40611
70Санний
спорт
естафета13.02.201420:15
21:30
Кісь АндрійГарцула Т., Гарцула В., Собота Ю.ЛьвівськаКолос+5.40611
71Санний
спорт
естафета13.02.201420:15
21:30
Мандзій АндрійМалищик А., Казмірук В.ТернопільськаКолос
72Фігурне катання на ковзанахчол
Довільна
програма
14.02.201419:00
23:25
Годорожа ЯківСтарков Г., Амірханова М.ОдеськаСпартак119.54 - 182.1920
73Біатлонжін 15 км інд. Гонка14.02.201418:00
20:20
Джима ЮліяКравченко О., Кравченко Н.м. КиївУкраїна+2:30.3 (0+1+0+0)7
74Біатлонжін 15 км інд. Гонка14.02.201418:00
20:20
Підгрушна ОленаБунт О., Починок I.ТернопільськаДинамо
Колос
+2:39.9 (0+0+0+1)8
75Біатлонжін 15 км інд. Гонка14.02.201418:00
20:20
Семеренко
Валентина
Шамрай Г., Байда С., Бондаренко В.СумськаДинамо+4:08.6 (1+0+1+0)19
76Біатлонжін 15 км інд. Гонка14.02.201418:00
20:20
Семеренко ВітаШамрай Г., Байда С., Бондаренко В.СумськаДинамо+5:09.6 (0+0+0+3)29
77Біатлонжін 15 км інд. Гонка14.02.201418:00
20:20
Бурдига НаталіяХвостенко О., Ігнатьєв І., Білова Н.ХарківськаДинамо
78Біатлонжін 15 км інд. Гонка14.02.201418:00
20:20
Панфілова МаріяБілова Н., Панфілов О.Харківська
Київська
Динамо
79Лижні гонкичол 15 км Класичний стиль14.02.201414:00
15:55
Красовський
Олексій
Лєсніков В., Шамрай В.СумськаДинамо
Україна
+6:05.769
80Фристайлжін
Акробатика
14.02.201417:45-19:00
21:30
22:35
Діденко НадіяПічугін О.Ів.-
Франківська
Колос--
81Фристайлжін
Акробатика
14.02.201417:45-19:00
21:30
22:35
Новосад
Анастасія
Досова Г., Досов Ю.РівненськаКолос74.34 (Кваліфікація 2)
56.84 (Кваліфікація 1)
10 (Кваліфікація 2)
18 (Кваліфікація 1)
82Фристайлжін
Акробатика
14.02.201417:45-19:00
21:30
22:35
Полюк ОльгаДосова Г., Досов Ю.Рівненська
Хмельницька
Колос74.97 (Кваліфікація 2)
70.76 (Кваліфікація 1)
9 (Кваліфікація 2)
12 (Кваліфікація 1)
83Фристайлжін
Акробатика
14.02.201417:45-19:00
21:30
22:35
Мохнацька НадіяПічугин О.Ів.-
Франківська
Колос69.31 (Кваліфікація 2)
52.44 (Кваліфікація 1)
11 (Кваліфікація 2)
19 (Кваліфікація 1)
84Лижні гонкижін 4х5 км естафе¬та Класичний/ вільний стиль15.02.201414:00
15:30
Анцибор МаринаТерещенко І.СумськаДинамо
85Лижні гонкижін 4х5 км естафе¬та Класичний/ вільний стиль15.02.201414:00
15:30
Шевченко
Валентина
Лєсніков В., Лєснікова О.КиївськаДинамо
86Лижні гонкижін 4х5 км естафе¬та Класичний/ вільний стиль15.02.201414:00
15:30
Григоренко
Катерина
Глазко Г.ХмельницькаКолос
87Лижні гонкижін 4х5 км естафе¬та Класичний/ вільний стиль15.02.201414:00
15:30
Антипенко
Тетяна
Терещенко І.СумськаДинамо
Україна
88Гірські лижіжін
Супергігант
15.02.201411:00
13:10
Мацьоцька
Богдана
Мацьоцький О.Ів.-
Франківська
Україна
89Фігурне катання на ковзанахТанці на льоду Короткий танець16.02.201419:00
22:45
Хікен-Кенеді Шіван, Дунь ДмитроЧайт Г., Керр Д.м.КиївДинамо41.9024
90Біатлончол 15 км мас-старт16.02.201419:00
20:20
Дериземля
Андрій
Зоц М.ЧернігівськаДинамо
Україна
91Біатлончол 15 км мас-старт16.02.201419:00
20:20
Седнєв СергійМоскаленко О.Харківська
Сумська
Динамо
92Біатлончол 15 км мас-старт16.02.201419:00
20:20
Підручний
Дмитро
Опанасюк М., Бунт О., Меркушина І.ТернопільскаДинамо
Колос
93Біатлончол 15 км мас-старт16.02.201419:00
20:20
Семенов СергійСеменов О., Ворчак О., Ворчак С.ЧернігівськаУкраїна
ЗСУ
94Біатлончол 15 км мас-старт16.02.201419:00
20:20
Прима АртемВорчак О., Ворчак С.Чернігівська
Харківська
Україна
Колос
95Гірські лижічол
Супергігант
16.02.201411:00
13:10
Мицак ДмитроКусень С., Машталір О.м.Київ
Львівська
Динамо
Україна
1.28.5152
96Фігурне катання на ковзанахТанці на льоду Довільний танець17.02.201419:00
22:35
Хікен-Кенеді Шіван, Дунь ДмитроЧайт Г., Керр Д.м.КиївДинамо
97Біатлонжін 12,5 км мас-старт17.02.201419:00
20:20
Джима ЮліяКравченко О., Кравченко Н.м. КиївУкраїна+2:45.2 (0+0+2+2)23
98Біатлонжін 12,5 км мас-старт17.02.201419:00
20:20
Підгрушна ОленаБунт О., Починок I.ТернопільськаДинамо
Колос
+1:11.5 (0+0+0+0)8
99Біатлонжін 12,5 км мас-старт17.02.201419:00
20:20
Семеренко
Валентина
Шамрай Г., Байда С., Бондаренко В.СумськаДинамо+1:37.9 (0+0+2+0)13
100Біатлонжін 12,5 км мас-старт17.02.201419:00
20:20
Семеренко ВітаШамрай Г., Байда С., Бондаренко В.СумськаДинамо+1:50.5 (0+0+1+0)17
101Біатлонжін 12,5 км мас-старт17.02.201419:00
20:20
Бурдига НаталіяХвостенко О., Ігнатьев І., Білова Н.ХарківськаДинамо
102Біатлонжін 12,5 км мас-старт17.02.201419:00
20:20
Панфілова МаріяБілова Н., Панфілов О.Харківська
Київська
Динамо
103Фристайлчол
Акробатика
17.02.201417:45-19:00
21:30-22:35
Абраменко
Олександр
Кобельник Ю.МиколаївськаЗСУ
Україна
109.50 (Кваліфікація 1)6 (Кваліфікація 1)
104Фристайлчол
Акробатика
17.02.201417:45-19:00
21:30-22:35
Пуздерко МиколаКобельник Ю., Коробочкіна Л.МиколаївськаЗСУ
Україна
77.88 (Кваліфікація 2)
98.41 (Кваліфікація 1)
14 (Кваліфікація 2)
12 (Кваліфікація 1)
105Шорт-трекжін 1000 м18.02.201413:30
15:30
Власова СофіяМиклуха О.м.КиївЗСУ
106Лижне
двоєборство
чол Особиста першість К 125/10 км18.02.201413:30-14:20
16:00-16:47
Пасічник ВікторКозлов М.ТернопільськаУкраїна104.6 (Стрибки з великого трампліна)20 (Стрибки з великого трампліна)
107Гірські лижіжін
Слалом-гігант
18.02.201411:00-13:00
14:30-16:10
Мацьоцька
Богдана
Мацьоцький О.Ів.-
Франківська
Україна+13.66 (Заїзд 2)
+7.37 (Заїзд 1)
43 (Заїзд 2)
48 (Заїзд 1)
108Фігурне катання на ковзанахжін
Коротка
програма
19.02.201419:00
23:30
Попова НаталіяПетренко В., Петренко Н.м.КиївДинамо47.4228
109Біатлонзмішана
естафета
19.02.201418:30
20:30
Підгрушна ОленаБунт О., Починок I.ТернопільськаДинамо
Колос
110Біатлонзмішана
естафета
19.02.201418:30
20:30
Семеренко ВітаШамрай Г., Байда С., Бондаренко В.СумськаДинамо
111Біатлонзмішана
естафета
19.02.201418:30
20:30
Дериземля
Андрій
Зоц М.ЧернігівськаДинамо
Україна
(1+8) + 2:48.28
112Біатлонзмішана
естафета
19.02.201418:30
20:30
Семенов СергійСеменов О., Ворчак О., Ворчак С.ЧернігівськаУкраїна
ЗСУ
(1+8) + 2:48.28
113Лижні гонкичол/жін
Командний
спринт
Класичний
стиль
19.02.201413:15-15:00
15:45-17:00
Григоренко
Катерина
Глазко Г.ХмельницькаКолос
114Лижні гонкичол/жін
Командний
спринт
Класичний
стиль
19.02.201413:15-15:00
15:45-17:00
Антипенко
Тетяна
Терещенко І.СумськаДинамо
Україна
115Лижні гонкичол/жін
Командний
спринт
Класичний
стиль
19.02.201413:15-15:00
15:45-17:00
Красовський
Олексій
Лєсніков В., Шамрай В.СумськаДинамо
Україна
25:31.1323
116Лижні гонкичол/жін
Командний
спринт
Класичний
стиль
19.02.201413:15-15:00
15:45-17:00
Перехода РусланОвсяніков В., Лейбюк Р.ХарківськаКолос25:31.1323
117Гірські лижічол
Слалом-гігант
19.02.201411:00-13:00
14:30-16:12
Мицак ДмитроКусень С., Машталір О.м.Київ
Львівська
Динамо
Україна
118Сноубордингчол/жін
Паралельний
слалом-гігант
19.02.201409:15-11:00
13:00-15:00
Чундак АннамаріЧундак М.ЗакарпатськаСпартак
Динамо
1.53,71 (Кваліфікація)21 (Кваліфікація)
119Сноубордингчол/жін
Паралельний
слалом-гігант
19.02.201409:15-11:00
13:00-15:07
Пеняк ЙосипПеняк Й.ЗакарпатськаСпартак1.41,14 (Кваліфікація)23 (Кваліфікація)
120Фігурне катання на ковзанахжін
Довільна
програма
20.02.201419:00
23:10
Попова НаталіяПетренко В., Петренко Н.м.КиївДинамо
121Шорт-трекжін 1000 м21.02.201420:30
23:15
Власова СофіяМиклуха О.м.КиївЗСУ
122Біатлонжін 4х6 км естафета21.02.201418:30
20:30
Підгрушна ОленаБунт О., Починок I.ТернопільськаДинамо
Колос
(0+5) 1:10:02.51 (золота медаль)
123Біатлонжін 4х6 км естафета21.02.201418:30
20:30
Семеренко
Валентина
Шамрай Г., Байда С., Бондаренко В.СумськаДинамо(0+5) 1:10:02.51 (золота медаль)
124Біатлонжін 4х6 км естафета21.02.201418:30
20:30
Семеренко ВітаШамрай Г., Байда С., Бондаренко В.СумськаДинамо(0+5) 1:10:02.51 (золота медаль)
125Біатлонжін 4х6 км естафета21.02.201418:30
20:30
Джима ЮліяКравченко О., Кравченко Н.м. КиївУкраїна(0+5) 1:10:02.51 (золота медаль)
126Біатлонжін 4х6 км естафета21.02.201418:30
20:30
Панфілова МаріяБілова Н., Панфілов О.Харківська
Київська
Динамо
127Гірські лижіжін
Слалом
21.02.201416:45-18:00
20:15-21:25
Мацьоцька
Богдана
Мацьоцький О.Ів.-
Франківська
Україна
128Фігурне катання на ковзанахПоказові виступи22.02.201420:30
23:00
129Біатлончол 4х7,5 км естафета22.02.201418:30
20:40
Дериземля
Андрій
Зоц М.ЧернігівськаДинамо
Україна
130Біатлончол 4х7,5 км естафета22.02.201418:30
20:40
Седнєв СергійМоскаленко О.Харківська
Сумська
Динамо
131Біатлончол 4х7,5 км естафета22.02.201418:30
20:40
Семенов СергійСеменов О., Ворчак О., Ворчак С.ЧернігівськаУкраїна
ЗСУ
132Біатлончол 4х7,5 км естафета22.02.201418:30
20:40
Прима АртемВорчак О., Ворчак С.Чернігівська
Харківська
Україна
Колос
133Лижні гонкижін 30 км Гонка з загальним стартом Вільний стиль22.02.201413:30
15:25
Анцибор МаринаТерещенко І.СумськаДинамо
134Лижні гонкижін 30 км Гонка з загальним стартом Вільний стиль22.02.201413:30
15:25
Шевченко
Валентина
Лєсніков В., Лєснікова О.КиївськаДинамо+ 1:37.414
135Лижні гонкижін 30 км Гонка з загальним стартом Вільний стиль22.02.201413:30
15:25
Григоренко
Катерина
Глазко Г.ХмельницькаКолос+ 6:47.838
136Лижні гонкижін 30 км Гонка з загальним стартом Вільний стиль22.02.201413:30
15:25
Антипенко
Тетяна
Терещенко І.СумськаДинамо
Україна
137Гірські лижічол
Слалом
22.02.201416:45-18:15
20:15-21:52
Мицак ДмитроКусень С. Машталір О.м.Київ
Львівська
Динамо
Україна
138Сноубордингчол/жін
Паралельний
слалом
22.02.201409:15-11:00
13:15-15:20
Чундак АннамаріЧундак М.ЗакарпатськаСпартак
Динамо
1:05.76 (Кваліфікація)21 (Кваліфікація)
139Сноубордингчол/жін
Паралельний
слалом
22.02.201409:15-11:00
13:15-15:20
Пеняк ЙосипПеняк Й.ЗакарпатськаСпартак1:00.17 (Кваліфікація)19 (Кваліфікація)

Медальний залік зимових Олімпійських ігор 2014

МісцеКраїнаЗолота медальСрібна медальБронзова медальУсього
1 Росія1311933
2 Норвегія1151026
3 Канада1010525
4 США971228
5 Нідерланди87924
6 Німеччина86519
7 Швейцарія63211
8 Білорусь5016
9 Австрія48517
10 Франція44715
11 Польща4116
12 Китай3429
13 Південна Корея3328
14 Швеція27615
15 Чехія2428
16 Словенія2248
17 Японія1438
18 Фінляндія1315
19 Велика Британія1124
20 Україна1012
21 Словаччина1001
22 Італія0268
23 Латвія0224
24 Австралія0213
25 Хорватія0101
26 Казахстан0011

Коментування вимкнене.