Звітно-виборча конференція КМВ НОК України

Автор | 4 лютого 2014 | Переглядів: 226

4 лютого 2014 року у конференц-залі «Хол Чемпіонів» у НСК «Олімпійський»  відбулась звітно-виборча конференція Київського міського відділення НОК України.

Перед початком конференції Київським міським відділенням НОК України було проведено церемонію нагородження лауреатів та переможців 2013 року у наступних конкурсах: конкурс спортивної фотографії «Київ – олімпійське місто», конкурс творів та оповідань «Олімпійський Київ» та міський етап конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська».

У роботі конференції взяли участь: члени виконкому КМВ НОК України, делегати від міських фізкультурно-спортивних товариств, міських федерацій з олімпійських видів спорту, спортивних шкіл комунальної власності територіальної громади м. Києва, спортивних клубів, учасники Олімпійських ігор, керівники структурних підрозділів з питань фізичної культури та спорту Київської міської адміністрації та представники засобів масової інформації.

За підсумками обговорення делегати надали задовільну оцінку роботі, проведеної за звітний період.

За підсумками голосування головою Київського відділення НОК України обрано Костенка Павла Івановича, який у своєму виступі процитував яскраві слова П’єра де Кубертена, які створюють платформу для єдності нації, формування ідеї навколо спорту та відображають дух олімпійського руху:

– «У сучасному світі сповненому величезними можливостями, якому водночас загрожує небезпека слабкості, олімпізм здатний створити школу моральної достойності і чистоти».

За пропозицією Голови було обрано виконавчій комітет у кількості 21-ї особи, серед яких одностайно були обрані: першим заступником голови КМВ НОК України – Костюченко Вадим Костянтинович, заступником голови – Філіппов Володимир Вікторович, відповідальним секретарем Київського міського відділення – Драпушко Ростислав Григорович, членами виконкому – генеральний директор ДК «Спортивні арени України» Сімак Сергій Васильович, Президент федерації легкої атлетики м.Києва Грінюк Віктор Ростиславович, Перший проректор Національного університету фізичного виховання та спорту України, доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор, академік Української академії наук, член НОК України Дутчак Мирослав Васильович, Перший заступник голови Ради ветеранів спорту України, перший заступник голови Асоціації спорту ветеранів України Ігнатенко Віталій Валер‘янович.

Вадим Костюченко привітав делегатів конференції від імені нового голови КМДА Макеєнка Володимира Володимировича та депутатів Київради. Вадим Костянтинович зазначив що в цьому році київська влада  зробить акцент на відновленні  спортивної інфраструктури міста.

Сергій Сімак наголосив, що ДК «Спортивні арени України» завжди залишатимуться надійним партнером у питаннях розвитку та популяризації олімпійських видів спорту:

- Від імені Державного концерну «Спортивні арени України» хотілося б зазначити, що мені особливо приємно приймати цю звітно-виборчу конференцію саме на НСК «Олімпійський». Концерн орієнтований на всебічну підтримку та розвиток всіх видів українського спорту. Ми і надалі активно будемо підтримувати всі гарні ідеї та починання, двері наших арен завжди будуть відчинені для кожного з Вас.Мітки: , , ,