Зустріч з олімпійцем у школі №28

Автор | 11 квітня 2014 | Переглядів: 34

зустріч з олімпійцем у шк.№28Давнім бажанням дітей із спеціалізованої школи №28 було побачити олімпійця на власні очі. З чим і звернулися викладачі школи до Київського міського відділення НОК України.

У школі відбулась зустріч з дворазовою срібною призеркою Олімпійських ігор з академічного веслування Світланою Мазій. Діти зустріли олімпійського призера з хлібом і сіллю, та продемонстрували всі свої таланти. На Світлану Іванівну чекала не тільки чудова презентація, яка ознайомила присутніх дітей з різноманітністю видів спорту, де кожен зможе знайти заняття за бажанням, а й показові виступи учнів школи з таких спортивних, і не тільки, дисциплін – сучасні танці, спортивні та бальні танці, тхеквондо та художня гімнастика.

А щоб трохи перепочити майже 100 учнів разом із Світланою Мазій зробили легку розминку, після якої спортсменка відповіла на безліч запитань дітлахів. Всі залишилися дуже вражені від такої зустрічі, як діти  яким було цікаво приміряти олімпійську медаль, отримати автограф та дізнатися відповіді на питання, які турбують всіх хто вирішує будувати своє життя разом із професійним спортом – так мовити із перших вуст, так і Світлані Мазій, яка зізналася нам, що стільки уваги та пошани не отримувала давно. Про те, що така зустріч з олімпійцем відбулась у спеціалізованої школі №28 дітям будуть нагадувати подарунки від Київського міського відділення НОК України та автограф дворазової срібної призерки Олімпійських ігор Світлани Мазій, який вже зайняв своє місце на дошці пошани школи.Мітки: ,