Чемпіонат Федерації ковзанярського спорту України з загальної фізичної підготовки серед юнаків та дівчат

Автор | 21 травня 2018 | Переглядів: 20

Чемпіонат з ЗФП

19 травня на Льодовому стадіоні столиці, пройшов Чемпіонат Федерації ковзанярського спорту України з загальної фізичної підготовки серед юнаків та дівчат. Змагались діти в різних вікових категоріях. До програми входили стрибки в довжину , біг 30м, 60 м та крос.

Організацію та підготовку до змагань взяли на себе Київське міське відділення НОК України та Федерація ковзанярського спорту України. Змагання з основ фізичної підготовки є дуже важливим етапом у тренувальному процесі, допомагає виявити сильні та слабкі сторони у спортсменів, та вчасно над ними попрацювати.

Чемпіонат з ЗФП

Завдяки змагальному моменту багато хто з дітей зміг покращити свої попередні результати, а отже й стати на крок ближче до завітної мрії – участі у світових змагання з ковзанярського спорту. Крок за кроком, до п‘єдесталу пошани – такий девіз цьогорічних змагань!

чемпіонат з ЗФП

Важливий етап змагань – це нагородження, адже саме відзначення досягнутих результатів  дуже посилює мотивацію у спортсменів до подальших тренувань. Отже призери та переможці отримали від організаторів змагань грамоти, медалі, сувеніри та цінні подарунки.

чемпіонат з ЗФПМітки: ,