Змагання зі скандинавської ходьби відбулись за підтримки КМВ НОК України

Автор | 12 липня 2015 | Переглядів: 37

Київське міське відділення НОК України підтримує всіх бажаючих вести активний та здоровий спосіб життя. Для багатьох людей у світі заняття спортом є невід’ємною частиною життя, тож завдяки співпраці з засновниками проекту «СтройняшкіТМ» здоровий спосіб життя став ближче до звичайних людей.

Проект «СтройняшкіТМ» – це унікальна система природної корекції ваги. Проект спрямований на відновлення здорового метаболізму в організмі людини. Метаболічний синдром причина 90% смертельно небезпечних хвороб. Насамперед, серцевого – судинних захворювань, які займають у всіх країнах світу перше місце за смертністю. Система природної корекції ваги об’єднала винаходи шведських та українських лікарів і досвід Wellness – інструкторів! Наша система спрямована на три ключові чинники здоров’я:

1. Оптимальне харчування

2. Фізична активність

3. Велнес – товариство

В проекті “СтройняшкіТМ” задіяні лікарі-терапевти, дієтологи, ендокринологи, психологи, фітнес-тренери, інструктори скандинавської ходьби, а також Велнес – інструктори. Проект існує вже три роки і має реальні результати: істотне поліпшення здоров’я і зовнішнього вигляду людей, в наслідок відновлення правильних процесів метаболізму в організмі. Важливо і те, що власним прикладом підтримують учасників проекту реальні, люди, що мають стійкий і тривалий результат і хороший стан здоров’я, позбувшись від 15 до 50кг.

Днями відбулась зустріч учасників проекту та представника Київського міського відділення НОК України Сергія Гарнаги під час змагань зі скандинавської ходьби. Переможці та призери отримали сувенірну атрибутику від КМВ НОК України за жагу до перемоги та велике бажання буди здоровими!

 Мітки: