Змагання з плавання «Зимова Хортиця 2015»

Автор | 3 лютого 2015 | Переглядів: 41

Змагання з плавання «Зимова Хортиця 2015»Днями,  пройшли другі змагання організовані Лігою дитячого України та Запорізькою обласною федерацією плавання за підтримки Київського міського відділення НОК України. На цей раз змагання приймали в славетному місці Запоріжжі, батьківщині Українських козаків.

Басейн «Спартак» став гостинною ареною для всіх юних козаків і козачок. Більшість дітей представляли Запорізьку область, а саме, клуб «Мотор Січ», «Спартак», команда ДЮСШ з Енергодара. В змаганнях прийняли участь члени київського фітнес-клубу «Спортлайф», представники басейну «Юність» (Київ), Київської академії плавання, команди з Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Генічеська та Кривого Рігу. Загалом в змаганнях прийняло участь 195 юних спортсменів в віці до 14 років. Наймолодшою учасницею стала Аміна Марті 2009 р.н.. Найбільше команда із м. Запоріжжя «Мотор Січ» представила 65 учасників.

Змагання з плавання «Зимова Хортиця 2015»

Змагання з плавання «Зимова Хортиця 2015»

Змагання проводились по започаткованій системі нагородження 3-х Ліг: Золота Ліга для найшвидших учасників, Срібна та Бронзова Ліга для початківців.

Запрошені зірки спорту Армен Варданян, бронзовий призер Олімпіади в Пекіні з греко-римської боротьби, багаторазові призери Європейських та світових першостей з плавання Світлана Бондаренко, Ірина Амшеннікова та Сергій Фролов привітали учасників змагань та побажали їм великих перемог в майбутньому.Мітки: