Жіноча команда лучників – бронзові призерки Євроігор

Автор | 18 червня 2015 | Переглядів: 2

І Євпропейські ігри в Баку 2015

Наші лучники продовжують поповнювати скарбничку збірної України на I Європейських іграх в Баку.

До третього місця у вчорашньому міксті, жіноча команда у складі Вероніки Марченко, Анастасії Павлової та Лідії Січенікової також здобувають бронзові медалі.

Неймовірним за напругою виявився поєдинок проти росіянок. Перші два сети українки програли, а два наступних – виграли. Все вирішували останні 3 стрільби, де наші дівчата виявились влучнішими за суперниць.

Після церемонії нагородження у командних змаганнях зі стрільби з лука серед жінок, де українки Вероніка Марченко, Анастасія Павлова та Лідія Січенікова здобули бронзові медалі, нам вдалося поспілкуватись з призерками I Європейських ігор в Баку.

І Євпропейські ігри в Баку 2015

«Вчора наші друзі по команді в міксті завоювали бронзову медаль, ми за них раділи і підтримували, а сьогодні нам вдалося повторити цей успіх. І тепер всі вже радіють за нас. Першим привітав тренер, а потім ми потрапили в обійми вболівальників. Було дуже приємно, що нас поздоровляли також спортсмени і вболівальники з інших країн. Настрій прекрасний, емоції переповнюють, ми витримали важку боротьбу і зуміли піднятись на п’єдестал, зараз неможливо описати словами всю нашу радість», – прокоментували новоспечені бронзові призерки Євроігор.Мітки: ,