Жан Беленюк срібний призер ХХХІ Олімпійських ігор у Ріо

Автор | 16 серпня 2016 | Переглядів: 23

Жан Беленюк срібний призер ХХХІ Олімпійських ігор

Наш борець греко-римського стилю у ваговій категорії до 85 кг Жан Беленюк поповнює скарбничку збірної України срібною медаллю Ігор ХХХІ Олімпіади в бразильському Ріо-де-Жанейро.

На шляху до «золотого» фіналу Жан здобув впевнені перемоги над суперниками з Єгипту, Болгарії та Білорусії.

У вирішальному та вкрай напруженому поєдинку за олімпійське «золото» українець поступився супернику з Росії Давіду Чакветадзе – 2:9.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав новоспеченого срібного призера Ігор-2016, його наставників та Асоціацію спортивної боротьби України з чудовим виступом, побажавши завжди вірити в свої сили та впевнено крокувати до нових життєвих та спортивних звершень.

Срібний призер Олімпійських ігор з греко-римської боротьби Жан Беленюк так прокоментував прес-службі Національного олімпійського комітету України свій виступ:

«Я здобув олімпійську медаль. Медаль є медаль. Я йшов до неї дуже довго. Якщо виходиш на олімпійський килим потрібно видавати усе, щоб перемогти».

Наш борець додає: «У другому періоді сутичка пішла не за моїм сценарієм й, на жаль, мені не вдалося переломити хід поєдинку. Щоб вигравати у таких умовах, треба бути не просто сильнішим – а на дві голови сильнішим за суперника. Це непросто, але у будь-якому випадку ми не здаємося, працюємо та віримо, що буде і на нашій вулиці свято».

Ця публікація не має міток.