Здобутки українських дзюдоїстів на міжнародній арені

Автор | 5 березня 2018 | Переглядів: 20

Цими вихідними наші представники успішно представили Україну на змаганнях в рамках відкритого Континентального Кубка у Варшаві та Празі.

В польській столиці медаль найвищого ґатунку здобула Анастасія Сапсай, яка виступає у ваговій категорії +78 кг.

В Чехії українці вибороли дві нагороди: «срібло» на рахунку Артема Хомули (-73 кг), «бронза» у Антона Савицького (-100 кг).

У фіналі надважкої категорії спортсменка із Черкас взяла гору над Мерседес Шигетуварі з Угорщини. У цій же вазі за медаль боролася Василина Кириченко зі Львова. Вона здобула право піти “втішним шляхом”, і розпочала його вдало, однак безпосередньо в сутичці за бронзову нагороду поступилася Соні Асселах із Алжиру.

У чоловіків після попереднього раунду змагань п’ятеро мали шанс взяти медалі, і тільки киянин Антон Савицький (до 100 кг)  ним скористався, вигравши після невдалого півфіналу у суперечці за “бронзове” місце на п’єдесталі в Данила Пантіча з Чорногорії. В цій же категорії Данило Гуцол із Запоріжжя став сьомим, він як раз і зазнав поразки від Пантіча. На вагу менше – до 90 кг – п’ятим фінішував Семен Ракита із Запоріжжя, а сьомим – Віктор Макуха із Києва. У змаганнях до 81 кг Сергій Крівчач із Харкова зупинився за крок до нагороди – на п’ятій позиції.

Джерело: http://www.ukrainejudo.comМітки: ,