Засідання виконавчого комітету Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України.

Автор | 10 лютого 2020 | Переглядів: 10

Сьогодні, 10 лютого 2020 року, у приміщенні Київського палацу дітей та юнацтва, під керівництвом голови Київського міського відділення НОК України Костенка Павла Івановича, за участі членів виконавчого комітету , членів Ревізійної комісії, Віце-президента Національного олімпійського комітету України Сафіулліна Равіля Сафовича, головного спеціаліста управління олімпійського руху у складі департаменту співпраці з суб‘єктами олімпійського руху Веселової Вікторії В‘ячеславівни відбулось засідання виконавчого комітету Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України.

На засіданні розглядались такі питання:
1. Звіт про роботу відділення у 2019 році
2. Про розгляд та затвердження календарного плану КМВ НОК України на 2020 рік
3. Про нагородження «Почесною відзнакою» Київського міського відділення НОК України: Турчину Зінаїду Михайлівну, Крісса Григорія Яковича, Сафіулліна Равіля Сафовича, Грінюка Віктора Ростиславовича та Костенка Павла Івановича.

Під час засідання голова КМВ НОК України Костенко Павло Іванович підвів підсумки роботи у 2019 році, детально обговоривши всі позитивні та негативні аспекти, які впливали на результат роботи відділення. Зауважив, що завдяки співпраці з федераціями та асоціаціями з різних видів спорту, фізкультурно-спортивним товариствам, вищим навчальним закладам, молодіжним та волонтерським організаціям, завдяки кропіткій роботі інструкторів – відділенню вдалось вийти на необхідний рівень та провести велику кількість заходів.

Сподіваємось, що у 2020 році покращиться діяльність відділення, ми зможемо гідно представляти столицю серед відділень Національго олімпійського комітету України.

 

Ця публікація не має міток.