За доброю традицією Олімпійський урок у столичній школі №87

Автор | 18 вересня 2015 | Переглядів: 96

олімпійський урок школа №87 - 2015

Вже сьомий рік поспіль відбувається у спеціалізованій школі з поглибленим вивченням української мови та літератури ім.. О.П. Довженка №87. Приємно що вчителі такі палкі прихильники олімпійського руху з року в рік намагаються зробити цей захід цікавим для дітей та гостей, нові вправи в естафеті та незвичайна просвітницька програма.

Серед почесних гостей українська веслувальниця, дворазова срібна призера Олімпійських ігор з академічного веслування, переможниця та призер чемпіонатів Світу та Європи, учасниця чотирьох Олімпійських ігор Світлана Мазій, бронзова призерка Олімпійський ігор в Афінах з гандболу Олена Цигиця, стипендіат КМВ НОК України Рибальченко Наталія, представник НОК України Вікторія Веселова.

В олімпійському уроці взяли участь майже всі учні школи: учні 5,6,7 класів змагались у вікторині; 1,2,3 класи влаштували олімпійський флешмоб, 8,9,11 класи – змагались у естафеті.

Подарунки від Національного олімпійського комітету та Київського міського відділення отримала школа. Діти мали нагоду зробити фото на згадку з уславленими українськими спортсменками.

Київське міське відділення Національного олімпійського комітету щиро дякує директору школи Писаренко Любові Іванівні та всім вчителям які готували свято Олімпійського уроку.Мітки: