За 2 роки в Лозанні запалає Олімпійський вогонь

Автор | 15 січня 2018 | Переглядів: 27

10 січня 2018 року залишається рівно два роки до моменту, коли в Лозанні урочисто відкриються III зимові Юнацькі Олімпійські ігри ().

ЮОІ – це найпрестижніші олімпійські змагання для молоді віком від 15 до 18 років, які поєднують у собі спортивні досягнення, культурну і навчальну складові в єдину атмосферу свята спорту. Їхня мета – спонукати юних атлетів приймати і представляти основні цінності спорту: повага до інших, до себе і до навколишнього середовища; дружба між людьми і культурами; самовдосконалення – і стати спортивними послами по всьому світу.

Завдяки своїй місії Юнацькі Олімпійські ігри прагнуть стати прикладом інновацій спортивних подій у майбутньому.

Загалом у III зимових Юнацьких Олімпійських іграх, які проходитимуть з 10 по 19 січня 2020 року, братимуть участь 1880 спортсменів, які перебуватимуть в Олімпійському селищі у дві зміни, змінюючи один одного.

Окрім 7 традиційних видів спорту, у яких розігруються медалі під час зимових Ігор, до програми додані й ті, що цікаві молоді. Так, на ЮОІ-2020 8-м видом включений лижний альпінізм, який буде представлений в індивідуальних, спринтерських та естафетних дисциплінах.

Орієнтація на молодь та інновації стають синонімом моделі Юнацьких Олімпійських ігор. МОК активно співпрацює у цьому напрямку з міжнародними федераціями і в кожному виді спорту відбулась подібна адаптація. Серед них – введення інноваційного змішаного хокейного турніру з шайбою у форматі 3×3, змагання жіночих двійок у санному спорті та жіночий турнір з лижного двоєборства.Мітки: ,