З днем народження, НОК України!

Автор | 22 грудня 2019 | Переглядів: 2

22 грудня 1990 року I Генеральна асамблея прийняла рішення про створення Національного олімпійського комітету України. Саме ця дата і стала точкою відліку новітньої олімпійської історії нашої країни!

За 29 років НОК переживав різні часи, але незмінним залишалось одне – слідування олімпійським цінностям і об’єднання усіх громадян навколо ідей олімпізму.

Ми пишаємось та вдячні кожному спортсмену, тренеру, лікарю та масажисту, спортивному фахівцю та організатору, спонсору та меценату, журналісту та вболівальнику, які докладають максимум зусиль і роблять все можливе, щоб над найбільшими спортивними аренами світу лунав гімн та майорів прапор України.
Це наші спільні перемоги! Перемоги всіх небайдужих до долі вітчизняного спорту! Перемоги, які прославляють Україну в світі!

Віримо і працюємо над тим, щоб на нашій рідній землі зростала сильна і здорова нація, виховувались нові Олімпійські чемпіони, а олімпійські цінності – взаємоповага, єдність, дружба, ставали нормою життя дедалі більшої кількості наших співвітчизників.

З днем народження, НОК України!

З днем народження, Олімпійська родина!

Ця публікація не має міток.