Юні олімпійці боротимуться за грант у 5000 у.о. створивши екопроект

Автор | 16 вересня 2015 | Переглядів: 72

У санаторному комплексі «Пуща-Озерна» триває Всеукраїнський фінал проекту #ТиЛідер: Твори! Вивчай! Перемагай!

Окрім спортивної складової, кожний з 300 дітей має чудову можливість розкрити свої лідерські якості, навчитись об’єднувати зусилля заради досягнення поставленої мети й берегти природу та дбайливо ставитись до навколишнього середовища.

А щоб на практиці перевірити набуті знання, які учасники отримали під час теоретичних і практичних занять, кожній команді запропоновано взяти участь у гранті, реалізація якого допоможе вирішити екологічну проблему в школі, районі чи області, де проживають учасники.

Головна мета даного проекту, який реалізовує Програма малих грантів глобального економічного фонду в партнерстві з мережею «Освіта в інтересах сталого розвитку України» – навчити дітей подавати грантові пропозиції та втілювати свої ідеї у життя.

Тож протягом декількох днів фіналісти #ТиЛідер мають заповнити і подати на розгляд журі свої проекти, після чого й буде визначена команда-переможець, яка й отримає 5000 у.е. на його реалізацію.

Команда ліцею №208 міста Києва також долучилась до участі у гранті та розробила проектну пропозиції під назвою “Вода для життя – це наша мета”. Ціллю проекту є збереження та заощадження прісної води у ліцеї. Тим самим всі учні долучаються до великої екологічної проблеми світу з нестачі прісної води.Мітки: