Юлія Ткач бере «срібло» Євроігор-2015

Автор | 16 червня 2015 | Переглядів: 2

І Євпропейські ігри в Баку 2015

Зовсім трохи не вистачило нашій діючій чемпіонці світу з жіночої боротьби Юлії Ткач для здобуття золотої медалі І Європейських ігор.

Наша борчиня, яка виступає у ваговій категорії 63 кг, впевнено пройшла шлях до фіналу, подолавши суперниць з Румунії, Польщі, Білорусії. Суперницею Юлії у «золотому» поєдинку стала росіянка Валерія Лазинська, якій наша спортсменка поступилася з рахунком 1:3.

Наша срібна призерка Європейських ігор з жіночої боротьби Юлія Ткач після свого виступу сказала нам наступне.

«Медаль будь-якого ґатунку – це почесно. Авжеж дещо прикро, що мені не вдалося виграти у фіналі. Кінцівку сутички провела найбільш успішно. Здавалося, що зможу зрівняти рахунок та й вирвати перемогу. Можливо, мені не вистачило якихось декілька секунд», – каже Юлія Ткач.

«Але спорт – є спорт. Буває усе. Сьогодні поразка – завтра перемога. Головне, не зупинятися, а працювати далі. Тим більше, мотивація дуже серйозна – Олімпійські ігри», – відзначає призерка Євроігор.

«Вже маю золоту нагороду чемпіонату світу, тепер хочу Олімпійську медаль того ж ґатунку», – додає Юлія.

«Зовсім скоро буду дома, де мене зустрінуть мій рідний чоловік та мій маленький синочок. У нас вже давно склалася добра традиція відзначати успіхи у колі рідних в Ковелі», – додала борчиня.Мітки: ,