Ярослава Магучіх – чемпіонка ЮОІ-2018 зі стрибків у висоту

Автор | 15 жовтня 2018 | Переглядів: 6

17-річна легкоатлетка з Дніпра Ярослава Магучіх принесла Україні золоту медаль Юнацької Олімпіади-2018.

Ярославі не було рівних за підсумками двох змагальних днів у секторі для стрибків у висоту. На першому етапі Ярослава показала результат 1,92 м, на другому — 1,95 м, що є її особистим рекордом.

Новоспечена чемпіонка ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор зі стрибків у висоту Ярослава Магучіх після свого чудового виступу не приховувала, що золота медаль Юнацької Олімпіади не стала для неї несподіванкою, але головним завданням для юної спортсменки було покращення особистого результату.

«Ми з моїм тренером протягом тривалого часу працювали над тим, щоб я змогла взяти ще більшу висоту. Дуже рада, що мені вдалося покращити свій же рекорд (з 1.94 на 1.95). Хочу подякувати нашій чудовій команді та глядачам на стадіоні за неймовірну підтримку. Вона завжди допомагає та надихає на нові звершення», – сказала Ярослава.

«Переконана, що золота медаль Юнацької Олімпіади – це великий крок до успіхів у дорослому спорті. Мрію потрапити на Олімпійські ігри-2020. Тож, вірю Буенос-Айрес-2018 стане гарним доробком для здійснення цієї мрії», – додала легкоатлетка.Мітки: ,