Визначені найспортивніші родини Солом‘янского району міста Києва 2016

Автор | 3 березня 2016 | Переглядів: 14

Переможці Солом‘янского району м.Києва

27 лютого на базі гімназії №318 «Міленіум» пройшли відбірокові змагання Чемпіонату міста Києва з сімейного спорту Солом’янського району.

За звання найспортивнішої родини Солом’янського району та 2-і путівки до Суперфіналу, який пройде 29 травня на Хрещатику, боролися 42 родини, які представляли 23 школи району.

За результатами змагань переможцями стали 2-і команди: команда «Блискавка» родина Гуріних, яка представляла гімназію №318 «Міленіум» та команда «Блек стар 46» родина Шнуровських, яка представляла ЗОШ № 46. Саме ці 2-і родини будуть представляти Солом’янський район у Суперфіналі на Хрещатику.

Для довідки:

Чемпіонат Києва з сімейного спорту проводиться Асоціацією сімейного спорту України за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту київської міської державної адміністрації, київського відділення національного олімпійського комітету України та громадської організації «Рада батьків міста Києва».

 Відповідно до Положення, Чемпіонат проводиться у 3-и етапи. На першому етапі у загальноосвітніх школах м. Києва проводяться внутрішні сімейні змагання, де виявляються найспортивніші родини шкіл м. Києва. На другому етапі, проводяться районі змагання у всіх районах міста Києва, де виявляються найспортивніші родини районів столиці. На третьому етапі проводяться загальноміські фінальні змагання, в яких беруть участь по 2-і найспортивніші родини від кожного району. Переможець фінальних змагань отримує звання найспортивнішої родини міста Києва. Загальноміські фінальні змагання відбудуться 29 травня на День Києва на Хрещатику.

Офіційни партнери Чемпіонату – Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України, мережа фітнес-клубів «СПОРТЛАЙФ», компанія «Нугабест», мережа піцерій «Домінос піца», кінотеатр «Мультіплекс Проспект», торгівельна марка «Кукузаврик», туристичний клуб «Екстримальний вихід» та британський освітній центр «Іст Вест Брідж».

 Мітки: