ВИЗНАЧЕНА НАЙСПОРТИВНІША РОДИНА МІСТА КИЄВА 2016 РОКУ

Автор | 2 червня 2016 | Переглядів: 59

Супер фінал Чемпіонату сімейного спорту Києва

29 травня на вул. Хрещатик відбувся СУПЕРФІНАЛ Чемпіонату міста Києва з сімейного спорту – 2016. У Суперфіналі брали участь 20 родин переможців районних відбіроквих змагань, які проводилися протягом 4 місяців з 13 лютого по 21 травня у всіх 10-ти районах міста Києва. Загалом у відбіркових змаганнях Чемпіонату  взяло участь понад 500 родин. Найкращі 2-і команди з кожного району отримували право взяти участь у Суперфіналі.

За результатами СУПЕРФІНАЛУ найспортивнішою родиною міста Києва стала родина Мовчан, яка представляла Шевченківський район. Друге призове місце посіла родина Бойко, яка також представляла Шевченківський район. 3 місце посіла родина Понамарьових (Дарницький район).

Команда переможців отримала Суперпризи від партнерів Чемпіонату – подорож до Великобританії у місто Лондон, річні абонементи для всієї родини у мережі фітнес-клубів «Спортлайф» та цінні подарунки від компанії «Нугабест» (масажер та годинники).

Організатором Чемпіонату виступила Асоціація сімейного спорту України за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту київської міської державної адміністрації та Київського відділення національного олімпійського комітету Украйни, а також громадської організації «Рада батьків міста Києва».Мітки: