Виконком НОК обговорив питання формування складу Олімпійської збірної на Ігри-2018

Автор | 24 січня 2018 | Переглядів: 9

Сьогодні під час засідання виконкому Національного олімпійського комітету України під головуванням президента НОК Сергія Бубки було обговорено питання формування складу Олімпійської збірної нашої країни на ХХІІІ зимові Олімпійські ігри, що з 9 по 25 лютого проходитимуть у м. Пхьончхан (Республіка Корея).

заслухав доповідь шефа місії української делегації, призерки Олімпійських ігор Анни Сорокіної. Вона поінформувала, що орієнтовно 33-35 спортсменів представлятимуть Україну на Іграх-2018. Наші атлети будуть виступати у 9-10 з 15 видів спорту.

Протягом 2016-2018 років спортсмени брали участь у ліцензійних змаганнях, здобуваючи необхідні бали до загального рейтингу – наразі відбір ще триває. За підсумками ліцензійного відбору 25 січня міжнародні федерації підведуть підсумковий рейтинг, відповідно до якого будуть визначені квоти спортсменів для країн. До 28 січня триватиме підтвердження Національними олімпійськими комітетами здобутих квот і можливий перерозподіл ліцензій міжнародними федераціями з видів спорту іншим НОКам. Відповідно до здобутих міжнародних квот і національної системи відбору федерації України з зимових видів спорту внесуть  пропозиції щодо поіменного списку атлетів. Поіменний склад команди буде затверджено Виконкомом  Національного олімпійського комітету України за пропозиціями національних федерацій і після детального розгляду робочої групи з підготовки до Олімпійських ігор. 30 січня в Пхьончхані запланована подача остаточної спортивної заявки Олімпійської команди України.Мітки: , ,