Відбулось засідання виконавчого комітету Київського міського відділення Національного олімпіського комітету України

Автор | 24 грудня 2014 | Переглядів: 50

 засідання виконкому23 грудня відбулось засідання виконавчого комітету Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України.

Засідання проходило під головуванням керівника відділення Павла Костенка. У порядку денному: звіт о роботі за 2014 рік, розгляд і затвердження плану роботи та календарного плану на наступний рік. З 21 члена виконавчого комітету були присутні 16, тож роботу засідання було відкрито. Серед членів виконкому відділення провідні спортсмени країни та спортивні функціонери міста: чемпіони та призери Олімпійських ігор Віктор Бураков, Ганна Безсонова, Олександр Крикун; голова КМО “Динамо” Ігор Панін; перший заступник голови Ради ветеранів спорту України, перший заступник голови Асоціації спорту ветеранів України Віталій Ігнатенко; перший проректор Національного університету фізичного виховання та спорту України, доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор, академік Української академії наук, член НОК України Мирослав Дутчак; президент федерації легкої атлетики м.Києва Віктор  Грінюк; голова Центрального спортивного клубу Збройних сил України, заслужений тренер України Вадим Височин.

Підписання угоди між Асоціацією сімейного спорту України і КМВ НОК України

Підписання угоди між Асоціацією сімейного спорту України і КМВ НОК України

Прозвітував перед членами виконкому відповідальний секретар Ростислав Драпушко. Всі присутні оцінили роботу відділення як відмінну.

В обговоренні планів щодо подальшої роботи були окреслені такі напрями: Віталій Ігнатенко висловив бажання більш тісної співпраці з відділенням, а також розглянути можливість надання допомоги київським ветеранам при підготовці к VI Всеукраїнським іграм ветеранів спорту ім.М.М.Баки. З пропозицією залучити соціальну рекламу до пропаганди олімпійського руху та здорового способу життя виступив Мирослав Дутчак. Голова відділення Павло Костенко звернувся до членів виконкому з пропозицією написати колективного відкритого листа до міського голови та депутатського корпусу Київської міської ради з проханням розглянути можливість фінансування діяльності відділення у наступному році. Віце-президент Київської міської незалежної федерації роликового спорту Сергій Тимофєєв запропонував розташувати цей лист на офіційних сторінках членів виконкому, наприклад на сайті КМО ФСТ “Динамо”, Федерації легкої атлетики міста Києва і інших. Як вважає Сергій Олександрович це надасть листу більшої вагомості та прискорить його розповсюдження серед спортивної еліти міста. Всі пропозиції висунуті членами виконкому були прийняті на розгляд та опрацювання.

В рамках засідання виконавчого комітету була підписана угода о співпраці між Асоціацією сімейного спорту України та Київським міським відділення НОК України.

Також за результатами роботи 2014 року подяками від Київського міського відділення та олімпійської родини міста були відзначенні голова київської міської організації ФСТ “Динамо” Ігор Панін, начальник відділу у справах сім‘ї, молоді та спорту Дарницької райдержадміністрації, чемпіон Олімпійських ігор 1980 року з легкої атлетики Віктор Бураков та стипендіат відділення Рибальченко Наталія. З нагоди відзначення роботи відділення у новому складі Голова КМВ НОК Павло Костенко вручив посвідчення членів виконкому її новообраним членам.

Привітати голову відділення та членів виконкому з вдалим завершення року завітала начальник управління Олімпійського руху НОК України Ганна Сорокіна.Мітки: ,