Всеукраїнський семінар нарада НОК України розпочав свою роботу

Автор | 11 грудня 2014 | Переглядів: 73

Драпушко Ростислав ГригоровичСьогодні в українській столиці під головуванням президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки та за участю керівників усіх регіональних осередків організації розпочав роботу щорічний Всеукраїнський семінар-нарада.

Відповідальний секретар КМВ НОК України Ростислав Драпушко прозвітував про роботу відділення у 2014 році та розповів про плани та інновації в роботі відділення на наступний рік. В рамках заходу детально обговорюється взаємодія НОК України з регіональними відділеннями у поточному році, плани та перспективи роботи на наступний рік.

Під час семінару-наради також заплановано проведення круглого столу на тему «Співпраця суб’єктів олімпійського руху в сучасних умовах», а також виступи керівників структурних підрозділів виконавчої дирекції НОК. Нагадаємо, що Всеукраїнський семінар-нарада є традиційним щорічним заходом НОК України, який проводиться з метою удосконалення взаємодії центрального офісу з регіональними відділеннями, а також підвищення ефективності реалізації регіональних програм.Мітки: ,