“Вперед до Олімпу” – тематична зміна присвячена олімпійському руху стартувала у МДЦ Артек

Автор | 6 вересня 2018 | Переглядів: 42

відкриття Артеківських олімпійський ігор

4 вересня у Міжнародному дитячому центрі за підтримки Київського міського відділення НОК України старувала ІХ тематична зміна «Вперед, до Олімпу».

На дітей чекають «Артеківські Олімпійські ігри», а також фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу Національного олімпійського комітету «Олімпійське лелеченя».

відкриття Артеківських олімпійський ігор

Привітальне слово відкриття «Артеківських Олімпійських ігор» промовив керівник відділу оздоровлення та спорту Міжнародного дитячого центру «Артек» – Пінчук Павло В’ячеславович:

«Хочу вам побажати перемоги, хоча б над самими собою, та справедливого суддівства. Змагайтесь чесно, поважайте один одного та дотримуйтесь всіх олімпійських принципів. І де б ви не були завжди прославляйте нашу рідну країну. Успіхів Вам!»

А настановне слово дав артеківцям заступник генерального директора з виховної роботи Міжнародного дитячого центра «Артек» – Коник Сергій Миколайович:

«Сьогодні початок «Артеківської олімпіади» або, як ми іншими словами кажемо, «Артекіади». Я дійсно задоволений і вражений, які великі спортивні досягнення у ваших співдружностях, це завдяки саме вам. Ви майбутні Олімпійські чемпіони, Ви майбутні призери золотих та срібних нагород у всьому світі, Ви майбутнє! Саме за підтримкою Національного олімпійського комітету ми дійсно розпочинаємо в Артеку ігри з олімпійських видів спорту. Я впевнений, що кожен з вас пройде ці етапи змагання. Повірте у себе і ви будете завжди переможцями, ці нагороди чекають на вас».

Кожна співдружність демонструвала свої прапори, під якими вони будуть виступати їхні учасники спортивних змагань. «Артек» за цей рік дав змогу багатьом дітям розкрити свої спортивні таланти та досягти перших, або далеко не перших, призових місць. Співдружність «Незламні» за спортивну історію 2018 року стала 5-ти кратною володаркою великого спортивного кубку, що на сьогодні є рекордом. Двократним володарем легкоатлетичного кубку, кубку регбі, кубку водного поло, трьох кратним володарем кубку виклику з футболу та силового кубку, а також володарем великого футбольного кубку.

Співдружність «ІV легіон» стала володарем футбольного кубку та кубку виклику з футболу, а також легкоатлетичного, силового та інтелектуального кубку. Ця співдружність є діючим рекордсменом в змаганням з дабл-датчу. Також на цій зміні в Артеці відпочиває двократна чемпіонка світу з радіо-пеленгації, кращий гравець посла Франції з регбі та володарка кубку спортсмена 2017 року Новак Ольга.

Співдружність «Всі свої» є володарем великого спортивного кубку, двократними володарями кубку з регбі, футбольного та водного кубку. На цій зміні відпочиває 2-во кратний чемпіон України з боксу – Цветков Володимир.

Співдружність «Всемогутні» протягом 2018 року здобула футбольний кубок, двічі легкоатлетичний та великий спортивний кубок і, також, тричі силовий кубок.

Співдружність «Перший Національний», що за свою історію у 2018 році стала володарем футбольного та кубку виклику з футболу. Стали переможцями турніру з баскетболу, забігу «Артеківська миля» та володарем кубку регбі за підтримки посла Франції.Мітки: