Вітрильна регата „кубок пам’яті Валентина Манкіна ”

Автор | 29 вересня 2015 | Переглядів: 23

Кубок пам‘яті В.Манкіна 2015 рік

“Парус – це сама природа і все моє життя”
Валентин Манкін

18- 20 вересня 2015 року Українська Асоціація класу «Фінн» за підтримки яхт-клубу „Оболонь”, спортивної дитячо-юнацької школи Олімпійського резерву та Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України відбулась вітрильна регата „кубок пам’яті Валентина Манкіна ”.

Валентин Манкін – єдиний у світі яхтсмен, який вигравав золоті олімпійські медалі в трьох різних класах: “Фінн” (1968), “Темпест” (1972) і “Зоряний” (1980). Валентин Манкін народився 19 серпня 1938 року в селі Білокоровичі Житомирської області. У складі збірної СРСР спортсмен також неодноразово перемагав на чемпіонатах світу та Європи. Манкін був заслуженим майстром спорту СРСР, заслуженим тренером СРСР. З 1988 року Манкін працював в Італії, у нього тренувалися практично всі зірки сучасного італійського вітрила, у тому числі олімпійська чемпіонка та чемпіонка світу Алессандра Сенсіні.

На заході були присутні ветерани вітрильного спорту України, зокрема тренер Валентина Манкіна Сергій Аркадійович Машовець, директор ДЮСШ з вітрильного спорту на базі якої відбувались змагання Даценко Юрій Гриогорович, олімпійські чемпіони та призери, учасники олімпійських ігор, призери чемпіонатів світу та Європи, а також вихованці ДЮСШ з вітрильного спорту.

У змаганнях взяли участь 6 екіпажів яхт класу 470, 11 екіпажів  яхт класу “Лазер”, 24 екіпажів яхт класу “Фінн”Мітки: