Вітаємо Олену Говорову з відповідальною посадою

Автор | 1 жовтня 2014 | Переглядів: 38

Днями в Олімпійському домі відбулось перше засідання нового складу Комісії атлетів Національного олімпійського комітету України.

Нагадаємо, що 5 вересня на головній олімпійській базі країни в Конча-Заспі на ІІІ звітно-виборній Асамблеї атлетів України, що проводиться раз на чотири роки, Олімпійські чемпіони та призери, медалісти світових та європейських першостей з різних олімпійських видів спорту обрали своїх представників до НОК України.

Під час засідання Комісії новообрані члени шляхом голосування визначили свого голову терміном на 2014-2018 роки, обравши на цю посаду призерку Олімпійських ігор з легкої атлетики в потрійному стрибку Олену Говорову, яка, до речі, була заступником голови у попередньому складі Комісії атлетів. Заступником голови обрано Олімпійського чемпіона з важкої атлетики Олексія Торохтія.

Присутні також обговорили та опрацювали план роботи Комісії на 2015 рік, а також визначились з розподілом ообов’язків за напрямками серед членів Комісії.

Київське міське відділення вітає члена виконавчого комітету Олену Говорову з новою , відповідальною посадою та бажає досягти успіхів у виконанні нових справ.Мітки: