Віта Семеренко здобуває «бронзу» етапу Кубка світу з біатлону в Ансі!

Автор | 15 грудня 2017 | Переглядів: 12

У французькому Ансі спринтерською гонкою серед жінок стартував третій етап Кубка світу з біатлону, на якому скарбничка збірної України одразу поповнилася медаллю.

Авторкою нагороди стала наша Олімпійська чемпіонка Віта Семеренко, яка фінішувала третьою.

Ансі 2017. Результати спринтерської гонки у жінок
Віта Семеренко – бронзовий призер спринтерської гонки у жінок на третьому етапі Кубка світу у французькому Ансі!

Ідеально відпрацювавши на двох рубежах, Віта на дистанцію останнього кола вийшла третьою, причому до найближчої конкурентки – італійки Лізи Вітоцці – була дистанція в пару секунд. І останнє коло Віта, яка підганялася тренерами і думками про медалі, пройшла блискуче! На цьому відрізку у неї – четвертий час у всій гонці, в одні ноги з Макаряйнен, швидше, ніж сенсація першого етапу Кубка світу Деніз Херрманн! І ще один момент, що раніше не відзначався в результатах Віти в цьому сезоні – третя скорострільність в гонці!

І навіть те, що згодом результат Віти був відсунутий на третю сходинку, не має засмучувати. Шостий особистий подіум в кар’єрі! У попередній раз Віта стояла на п’єдесталі пошани в особистій гонці майже шість років тому. Браво! І, як і в кращі роки, – жодного етапу Кубка світу без подіуму для української команди!

Перемогу ж у гонці здобула словацька біатлоністка Анастасія Кузьміна, яка вийшла на спринт у червоному бібі лідера цього заліку, і для якої це вже друга перемога в нинішньому сезоні і сьома – в кар’єрі. Причому, шість з них були здобуті в сезони проведення Олімпійських Ігор! Сьогодні в спринті перевага Кузьміної була такою значною, ніби вона бігла по якійсь іншій трасі – більше півхвилини словачка виграла у найближчої переслідувачки – Лаури Далмайєр!

До слова, сама німкеня стрімко починає набирати форму після перенесеної в листопаді хвороби. Якщо етап в Хохфільцені був свого роду розминкою (правда, з золотом у складі естафети), то зараз Лаура готова працювати на результат.

Другий результат серед українок показала Валя Семеренко, якій всього однієї позиції забракло, щоб скласти компанію сестрі в квітковій церемонії нагородження – сьомий результат з чистою стрільбою. І в цей момент згадується одна, поки що не реалізована мрія сестер – разом постояти на подіумі в особистій гонці Кубка світу  ;)

У кубкові очки потрапила найкраща з наших дівчат в загальному заліку Юлія Джима, яка з двома промахами сьогодні фінішувала 27-ю. Анастасія Меркушина (45-а) і Олена Підгрушна (49-а) відібралися в гонку переслідування, а от для Ірини Варвинець, що стала 61-ю, цей етап, а з ним і перший триместр сезону, вже завершено.

У загальному заліку лідерство утримує Кайса Макаряйнен, незважаючи на сьогоднішнє 14-е місце. Другою з відставанням у 16 балів йде Деніз Херрманн з Німеччини, а на третє піднялася сьогоднішня переможниця – Анастасія Кузьмина, яка відстає ще на 2 пункти.

У Кубку націй ця гонка вийшла цілком успішною для нашої збірної. Українки зберегли друге командне місце – відставання від лідируючих представниць Німеччини зараз становить 158 очок.

Завтра в Ансі відбудеться спринт у чоловіків.

Джерело інформації: Офіційний сайт Федерації біатлону України

 

 Мітки: ,