Вільну бібліотеку з Олімпійською літературою відкрито у дитячому таборі “АРТЕК”

Автор | 10 липня 2018 | Переглядів: 28

У стінах Міжнародного дитячого центру «Артек» відкрилась , яка працює за принципом «Візьми книгу, прочитай, поверни».

Проект започатковано Київським міським відділення Національного олімпійського комітету України та спрямовано на зростання знань дітей у таких темах, як  історія спорту, його розвиток в Україні і світі, а також з біографії відомих героїв українського спорту. Останнім часом Київське міське відділення НОК України дуже плідно співпрацює з МДЦ “Артек”, тож не дивно що проект Олімпійської книги реалізовано саме тут.

Різноманітні енциклопедії,  журнали,  видання присвячені Олімпійським іграм, Юнацьким Олімпійським іграм та фестивалям, які відбувались у світі останнім часом та у яких брали участь  збірні команди України. З таких джерел можна дізнатись не тільки все стосовно найважливішого спортивного свята чотириріччя – Олімпійські ігри, але й дізнатись про країну у якій відбувається подія Олімпійського масштабу. Історія олімпізму рясніє іменами видатних спортсменів, які прославляли свої країни та дали гідних приклад для наслідування.

 Визначні історичні події, пам‘ятки архітектури, спортивна інфраструктура, культурні особливості країни та ще багато цікавого можна знайти на сторінках видань «Олімпійської книги».

Також, для діток, які знають або хочуть розвивати свої знання у вивченні англійської мови, у бібліотеці представлено спеціальну літературу, з простими для розуміння текстами.
Багато артеківців вже зацікавилися новими книгами та обрали ту літературу, яка їм до вподоби . Як добре, що тепер артеківці зможуть проводити свій вільний час з користю.Мітки: ,