Віктор Пасічник – у тридцятці найкращих лижних двоєборців світу

Автор | 15 лютого 2018 | Переглядів: 9

Віктор Пасічник – єдиний представник України на XXIII зимових Олімпійських іграх у південнокорейському Пхьончхані у лижному двоєборстві.

Цей вид програми входив ще до перших Ігор, що проходили у 1924 році в Шамоні та як і тоді включає у себе – стрибки на лижах з трампліну та лижна гонка на 10км.

Очки, які заробляють двоєборці під час стрибків на лижах, трансформуються вже у секунди під час гонки переслідування.

Віктор Пасічник під час першого виду показав результат 89м5см і посів 36 місце, відставання від лідера становило трохи більше 3-х хвилин (3:06).

Після стрибків на лижах українець так прокоментував свій виступ: «Результатом задоволений на 80%, стрибок вийшов середнім, на тренуваннях було більше. Взагалі стрибати у мене виходить далі на великому трампліні (змагання будуть проводитись 20.02.2018), ніж на такому, як сьогодні. Тож сподіваюсь на гонку, вона у мене є сильною стороною».

І Віктор недаремно обнадіяв усіх прихильників спорту. Ходом він дійсно показав кращий результат і зумів поборотись за престижну топ-30 та замкнути її. Час нашого двоєборця 2:54.7.

За підсумками двох видів програми у двоєборців наш Віктор Пасічник посів 30 місце на XXIII зимових Олімпійських іграх у південнокорейському Пхьончхані.

Одразу після фінішу у лижній гонці переслідування, українець прокоментував свій результат прес-службі НОК України: «Трамплін тут своєрідний, за своїм профілем відрізняється від тих, на яких виступаємо в Європі. Але пристосуватися можна. Звичайно, вітер – це найбільший конкурент, напрямок його постійно змінюється, доводиться перечікувати. Досвід Олімпійських ігор-2014, звичайно, дуже знадобився. Стрибок вийшов на непоганому рівні, але ще не знаю, як оцінить його мій тренер Микола Козлов».

За словами Віктора Пасічника, мету яку він собі ставив на цей старт – це було потрапляння за результатами двоєборства у топ-30. «Я дуже задоволений, що так і вийшло. Тепер чекаю випробувань на великому трампліні», – поділився спортсмен.Мітки: , ,