Відвідання спортивних об‘єктів Полтавщини в рамках семінару НОК України

Автор | 18 червня 2018 | Переглядів: 19

15 червня в рамках семінару-наради, що відбувався у Полтаві представники регіональних відділень разом із Президентом Національного олімпійського комітету України Сергієм Бубкою відвідали спортивні об’єкти Полтавщини.

Керманич НОК завітав до спортивного комплексу «Динамо» та стадіон «Динамо», де зустрівся з представниками тхеквондо, спортивної боротьби, художньої гімнастики, футболу, волейболу та інших видів спорту.

Сергій Назарович взяв участь у відкритті навчально-оздоровчої зміни «Олімпійські надії», на яке завітали призери Ріо-2016 з веслування на байдарках і каное Дмитро Янчук та Тарас Міщук.

«Полтавщина – родючий та багатий на спортивні таланти край, який подарував світу видатних легенд світового спорту. Саме на їхньому прикладі повинно зростати молоде покоління полтавських олімпійців – майбутнє українського спорту», – сказав Сергій Бубка й побажав нашій молоді продовжити ці славні традиції і стати надійною і успішною зміною, перетворившись з олімпійської зміни на олімпійську гордість.

Сергій Бубка зустрівся зі студентами та викладачами Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка під час відкритої дискусії «Роль і місце спортсменів у сучасному спорті». На заході бронзова призерка Олімпійських ігор з легкої атлетики, голова Комісії атлетів Національного олімпійського комітету України Олена Говорова презентувала діяльність атлетів України та розповіла про їхні можливості.

«Здоров’я та знання – найголовніші цінності людини. Дуже важливо, щоб спортсмен не тільки радував своїми професійними успіхами і перемогами, а й займав активну соціальну позицію, брав участь в стратегічних питаннях розвитку спорту та країни, був яскравою постаттю, прикладом для наслідування», – додав Сергій Бубка.Мітки: