Відповідального секретаря Київського міського відділення НОК нагороджено подякою

Автор | 25 грудня 2015 | Переглядів: 151

Драпушко Ростислав Григорович

Під час традиційного щорічного семінару-наради  НОК України, який проводиться з метою удосконалення взаємодії центрального офісу з регіональними відділеннями, а також підвищення ефективності реалізації регіональних програм відбулось вручення нагород керівникам відділень. Так відповідального секретаря Київського міського відділення НОК України Драпушка Ростислава Григоровича було нагороджено подякою від Національного олімпійського комітету України за вагомий внесок у розвиток та пропаганду олімпійського руху в Україні.

Також нагороду від НОК України отримала голова Комісії атлетів України, бронзова призерка олімпійських ігор, член виконкому КМВ НОК України Олена Говорова.

В рамках семінару-наради детально обговорювалась взаємодія НОК України з регіональними відділеннями у поточному році, плани та перспективи роботи на наступний рік.

Представники олімпійських осередків прозвітували про свою діяльність у 2015 році, поділились ідеями та пропозиціями щодо покращення ефективності роботи у 2016 році.Мітки: ,