Відкриті спортивні змагання з лижних гонок серед юнаків та дівчат «Юний Олімпієць»

Автор | 20 лютого 2017 | Переглядів: 60

змагання з лижних гонок Юний олімпійєць

16 лютого на лижній базі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи відбулись змагання «Юний олімпієць» з лижних перегонів на призи Київського міського відділення НОК України. Змагання відбулись на підтримку української олімпійської збірної, що саме захищає честь батьківщини у турецькому місті Ерзурум на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі.

Нагадаємо, на зимовому Фестивалі в Туреччині 25 наших юних олімпійців виступили у 7 з 9 можливих видів спорту: біатлоні, гірськолижному спорті, лижних перегонах, сноубордингу, стрибках на лижах з трампліну, фігурному катанні та шорт-треку.На рахунку України 3 срібні нагороди. Медалі в активі біатлоністки Христини Дмитренко, сноубордиста Гліба Мостовенка та фігуристки Анастасії Гожви.

Підтримати юних спортсменів на лижні прийшли представники Київського міського відділення НОК України Сергій Гарнага та Наталія Рибальченко.

Призери та переможці отримали подарунки та дипломи від організатора змагань Київського міського відділення НОК України.

Висловлюємо щиру подяку за плідну співпрацю: заступнику директора КДЮСШ-15 Назаровій Ірині, тренеру КДЮСШ-15 Назарову Анатолію, тренеру Свистюла Миколі та Ірині, а також тренерам СДЮШОР «Схід».Мітки: , ,