Відкрита Першість ДЮСШ №18 з художньої гімнастики «Олімпійська надія»

Автор | 3 червня 2015 | Переглядів: 80

 

Першість ДЮСШ №18

Відкрита Першість ДЮСШ №18 з художньої гімнастики «Олімпійська надія».

30 травня на базі гімназії №290 Дарницького району відбулась відкрита Першість ДЮСШ №18 з художньої гімнастики «Олімпійська надія». Захід проходив за підтримки Київського міського відділення НОК України. Представник відділення Сергій Гарнага відвідав захід та привітав маленьких учасниць які самовіддано змагались за те щоб опиниться на найвищої сходинці п‘єдесталу.

В змаганнях взяли участь близько 140 учасниць з Києва та області. Захід відбувся з нагоди закінчення навчального року, свята Дня Києва та Дня захисту дітей.

Головний тренер та суддя змагань Топільська Надія Миколаївна поділилась враженнями від змагань:

«Я дуже схвильована. Багато дівчат виступають вперше, є такі, що виступають уже 7-8 років поспіль та продемонстрували свою майстерність. Цього року багато категорій, відповідно до яких відбуватиметься нагородження: по-перше, по року народження; по-друге, по виду програми, а це – виступ без предмета, вправи з предметом, а також без предмету та з предметом разом. Наймолодша учасниця 2011 року народження, а найстарша 2002 року народження. Є і вихованка – Дяченко Анастасія, яка героїчно виступила, незважаючи на те, що зламала руку зі зміщенням. Дівчинка лікувалась три місяці, але все одно приходила в спортивний зал на тренування. За тиждень до змагань зібрала волю в кулак і позмагалась з суперницями, може, і не так вдало, як хотіла, але вона – молодець!»

Багато батьків прийшло підтримати юних спортсменок. Партнерами заходу виступили: Київське міське відділення НОК України, провайдер «Інформаційні Технології», салон краси «Wonderful Life», ТРК «Марс ТВ». Також Подяками за пропаганду здорового способу життя та підтримку олімпійського руху від Київського міського відділення Національного Олімпійського комітету України були нагороджені тренери, організатори та найкращі учасниці змагань.

 Мітки: