Відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо “Київська весна”

Автор | 10 березня 2016 | Переглядів: 83

5 березня у Легкоатлетичному манежі ШВСМ у місті Києві, за підтримки Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України відбувся Всеукраїнський з “Київська весна”, серед дітей різних вікових категорій.

Більше ніж 90 команд ДЮСШ та клубів з 22 регіонів України, а також гості з Білорусі та Молдови взяли участь у турнірі. 930 юних дзюдоїстів розіграли 31 комплект нагород в чотирьох вікових категоріях (юнаки 2001-2002,2003-2004, 2005-2006,2007). Перший в житті турнір для багатьох став і найпершим справжнім випробуванням на твердість характеру і  силу духу. Сподіваємося, подолання труднощів допоможуть тренерам і батькам виховати сильні і цілеспрямовані особистості, адже перемога не завжди означає бути першим, перемога – це коли ти став краще ніж був. Переможців турніру нагороджували зірки української школи дзюдо чемпіон та багаторазовий призер чемпіонату Світу та чемпіон Європи з дзюдо Георгій Зантарая і бронзовий призер чемпіонату Світу та бронзовий призер І Європейських ігор з дзюдо Яков Хаммо.

Результати турніру:

Юнаки 2007 р.н.

23 кг

1 Погиба Павло, Київ, СК «Іппон-Київ»

2 Роман Кузнєцов, Білорусь, Гомель

3 Козюк Дмитро, Київ, СК «Іппон-Київ»

3 Агєєв Арсеній, Харків

25 кг

1 Рогальський Владислав, Охтирка

2 Нацик Гліб, Суми

3 Перепелиця Роман, Драбів

3 Ілля Назаренко, Черкаси

27 кг

1 Мазкун Володимир, Охтирка

2 Ілля Ільченко, Київ, СК «Іппон-Київ»

3 Янок Олександр, Ніжин

3 Савченко Максим, Ромни

29 кг

1 Мартинчук Олександр, Житомир

2 Краснов Максим, Харків

3 Остапенко Тарас, Ромни

3 Волков Марк Київ, СК «Іппон-Київ»

31 кг

1 Тимофій Руденко, Київ, СК «Іппон-Київ»

2 Пільгуй Антон, Кіровоград

3 Костянтин Пелих, Одеса

3 Бондаренко Давид, Овідіополь

Юнаки 2005-06 р.н.

27 кг

1 Короткий Владислав, Комсомольськ

2 Микита Бодюл, Світловодськ

3 Сиков Ігор, Одеса

3 Григораш Ілля, Київ, ДЮСШ «Тріумф»

31 кг

1 Тегіпко Анатолій Київ, СК «Іппон-Київ»

2 Руденко Тимофій Київ, СК «Іппон-Київ»

3 Кириченко Дмитро, Ромни

3 Іван Лоїк, Кременчук

35 кг

1 Данило Науменко, Суми

2 Лёс Іван, Васильків

3 Сабадаш Тимофій, Васильків

3 Базанов Андрій, Вишневе

38 кг

1 Валєєв Олексій, Київ, СК «Іппон-Київ»

2 Плечінта Олексій, Одеса

3 Карамаш Роман, Київ, КДЮСШ 14

3 Фокін Віталій, Херсон

42 кг

1 Данило Коротич, Одеса

2 Марченко Андрій, Київ, КДЮСШ «Школа спорту»

3 Костянтин Чередник, Чернігів

3 Мініахметов Марк, Одеса

46 кг

1 Дмитро Назаренко, Ніжин

2 замурую Роман, Ромни

3 Орел Владислав, Черкаси

3 Чернишенко Іван, Охтирка

50 кг

1 Едуард Шуліма, Комсомольськ

2 Захарченко Максим, Чернігів

3 Цеханевіч Михайло, Київ, ДЮСШ 10

3 Жук Дмитро, Черкаси

55 кг

1 Федір Ярошенко, Київ, СК «Іппон-Київ»

2 Омельченко Ярослав, Комсомольськ

3 Харченко Дмитро, Суми

3 Владислав Куць, Любомль

Юнаки 2003-04 р.н.

32 кг

1 Непомящий Артем, Ромни

2 Клепінін Олександр, Комсомольськ

3 Олександр Гайдамаченко, Васильків

3 Потороченко Євген, Васильків

35 кг

1 Каплун Богдан, Ромни

2 Аладашвілі Юрій, Комсомольськ

3 Ющенко Іван, Ірпінь

3 Чикалов Олексій, Запоріжжя

38 кг

1 Куць Богдан Черкаська, Драбів

2 Луняченко Ярослав Київська, Васильків

3 Нюка Іван Сумська, Ромни

3 Тегіпко Микола Київ, СК «Іппон-Київ»

42 кг

1 Рибін Станіслав, Світловодськ

2 Козицький Ерік, Дунаївці

3 Жихарєв Гліб, Київ, ДЮСШ «ЮС»

3 Склеменок Микита, Донецька, Артемівський р-н

46 кг

1 Шрамко Микола, Вінниця

2 Гончарко Євген, Овідіополь

3 Шабетя Максим, Славутич

3 Шумер Владислав, Суми

50 кг

1 Маркечко Микита, Харків

2 Кропивницький Богдан, Хмельницький

3 Кравцов Владислав, Одеса

3 Бережний Ростислав, Дніпропетровськ

55 кг

1 Засуха Дмитро, Васильків

2 Черкасов Артем, Комсомольськ

3 Новосьолов Максим, Київ, ДЮСШ 14

3 Шумський Микита, Одеса

60 кг

1 Бондаренко Андрій, Запоріжжя

2 Угрехелідзе Пантелеймон, Київ, КДЮСШ «Олімп»

3 Румянцев Олег, Харків

3 Михальчевський Олексій, Київ, ДЮСШ «Артем»

+60 кг

1 Щерба Іван, Київ, СК «Іппон-Київ»

2 Галака Олексій, Київ, ДЮСШ «Тріумф»

3 Каменчук Григорій, Житомир

3 Савченко Дмитро, Черкаси

Юнаки 2001-02 р.н

38 кг

1 Голобородько Микита, Одеса

2 Куркоід Георгій, Одеса

3 Євген Свидинюк, Харків

3 Корчевій Артем, Васильків

42 кг

1 Владислав Казимиров, Ірпінь

2 Клейнос Антон, Ромни

3 Горін Андрій, Харків

3 Почапський Роман, Львів

46 кг

1 Іван Прудиус Черкаси

2 Семченко Денис Харків

3 Кирилюк Владислав Вінниця

3 Карєв Кирило Запоріжжя

50 кг

1 Артур Пасічник Київ, ДЮСШ «ЮС»

2 Петров Лука, Київ, ДЮСШ «ЮС»

3 Новак Сергій Київська, Боярка

3 Токар Данило Сумська, Ромни

55 кг

1 Радіон Криворучко, Запоріжжя

2 Фідріх Денис, Рівне

3 Данієлян Іван, Київ, ДЮСШ «ЮС»

3 Бубир Артем, Дніпропетровська, Орджонікідзе

60 кг

1 Сандро Наверіані, Київ, ДЮСШ «ЮС»

2 Поляшенко Матвій, Харків

3 Бурлака Володимир, Овідіополь

3 переродитися Матвій, Запоріжжя

66 кг

1 Данило Шкіря, Київ, СК «Іппон-Київ»

2 Михальчук Гарік, Луцьк

3 Білінський Максим, Кіровоград

3 Олександр Таровітов, Харків

73 кг

1 Андрій Дударенко, Київ, СК «Іппон-Київ»

2 Нетяга Лука, Умань

3 Валєєв Тимур, Житомир

3 Алієв Рустам, Черкаси

+73 кг

1 Ковбасюк Сергій, Запоріжжя

2 Джалілі Роман, Чернігів

3 Гориславська Юрій, Київ, ДЮСШ «ЮС»

3 Пушенко Богдан, Вишневе

Вітаємо переможців та призерів змагань! Подальших успіхів та спортивних досягнень!

 



Мітки: ,