Відбулось нагородження кращих організаторів «Олімпійського уроку» у Оболонському районі міста Києва.

Автор | 3 грудня 2013 | Переглядів: 162

2 грудня 2013 року в управлінні освіти Оболонського  району  відбулось урочисте нагородження кращих з кращих  загальноосвітніх навчальних закладів  в проведенні «Олімпійського уроку».

Цей захід спрямований на залучення дітей  до занять фізичною культурою та спортом, знайомство з історією олімпійських ігор та олімпійського руху, знайомство з представниками різних видів спорту, спортсменами, олімпійцями, тренерами.

За підсумками Київського міського відділення НОК України  кращим виявився Оболонський район міста Києва. Саме він підтримав олімпійський рух у столиці та посприяв проведенню заходу. Привітав працівників освіти член виконавчого комітету Київського міського відділення НОК України Сергій Тимофєєв. Від імені голови відділення Костенко Павла Івановича він нагородив  подяками та подарунками представників шкіл та працівників управління освіти за сприяння у проведенні “Олімпійського уроку” – 2013 року.

Київське міське відділення щиро дякує всім хто долучився до проведення Олімпійських уроків – начальнику управління освіти Оболонської у місті Києві державної адміністрації Вахнюк Наталії Миколаївні,  начальнику відділу виховної та позашкільної роботи Косяк Риті Сергіївні, головному спеціалісту відділу позашкільної  освіти Остапцю Леоніду Леонідовичу, методисту Науково методичного центру Греню Ігору Петровичу, федерації роликового спорту України, федерації тенісу міста Києва, учаснику олімпійських ігор Андрію Фоміну, призерці олімпійських ігор Світлані Мазій, учасниці олімпійських ігор Ользі Лелейко.

Вітаємо навчальні заклади, які стали кращими з організації та проведення «Олімпійського уроку» осені 2013 року – Спеціалізовану школу№216, загальноосвітні школи № 219,231, 232, 9, 170, 226, Гімназії «Поненціал»  та №143!Мітки: