Відбулась конференція Київського міського відділення НОК України

Автор | 20 листопада 2015 | Переглядів: 124

Конференція КМВ НОК України 2015

20 листопада 2015 року відбулась чергова Конференція Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України. В порядку денному засідання:

  1. Звіт про роботу у 2015 році та напрями розвитку Київського міського відділення НОК України.
  2. Внесення змін до Положення про відділення Київського міського відділення НОК України.
  3. Різне

Засідання відкрив голова Київського міського відділення НОК України . Засідання відвідало 42 представника спортивної громади міста Києва.

Серед почесних гостей виконавчий директор НОК України Коваленко Наталія Петрівна, члени виконкому КМВ НОК України, олімпійські чемпіони та призери Олімпійських ігор, представники спортивної громади міста Києва.

«На засіданні виконкому 3 вересня 2015 року було прийнято рішення про проведення чергової конференції Київського міського відділення НОК України у відповідності з Положенням.

Сьогодні на черговій Конференції присутні: члени виконкому КМВ НОК України, представники від міських фізкультурно-спортивних товариств, міських федерацій з олімпійських видів спорту, спортивних шкіл  комунальної власності територіальної громади м.Києва, спортивних клубів, учасники Олімпійських ігор, керівники структурних підрозділів з питань фізичної культури і спорту Київської міської державної адміністрації.»,  - зазначив Павло Костенко.

Перше питання порядку денного. Звіт про роботу у 2015 році та напрями розвитку Київського міського відділення НОК України.

Конференція вирішила звіт голови КМВ НОК України затвердити, роботу відділення визнати відмінною та такою що відповідає Положенню про діяльність відділення.

По другому питанню порядку денного. Внесення змін до Положення про Київське міське відділення НОК України.

З метою приведення у відповідність Положення про Київське міське відділення НОК України у відповідність до Закону України «Про об’єднання громадян» пропонується:

1. Змінити найменування «Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України»  на   Громадська організація «Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України»

2. Внести зміни до Положення а саме: змінили назву з «Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України»  на   Громадську організацію «Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України».

3.  Доповнили статтю 5 Положення  наступним пунктом:

Виконавча дирекція

5.28. Для виконання поточних завдань, вирішення питань матеріально технічного та інформаційного забезпечення основної діяльності може бути утворена Виконавча дирекція  КМВ НОК України. Її структура та форми роботи визначаються Положенням про Виконавчу дирекцію, яке разом з кошторисом витрат її утримання затверджуються Головою КМВ НОК.

5.29.  Виконвчу дирекцію за посадою очолює Виконавчий директор, який призначається та звільнається з посаді відповідно до п.п. 5.18.8. цього Положення і діє на підставі Виконавчу дирекцію та/або довіреності.

5.30. Виконавчий директор підзвітний та підконтрольній Голові та Виконкому КМВ НОК і несе перед ними персональну відповідальність за виконання покладених на нього завдань та функцій.

Конференція вирішила: Внесення змін до Положення КМВ НОК України затвердити.

Також в ході роботи Конференції були вручені нагороди Олімпійським чемпіонкам та призеркам Олімпійських ігор які впродовж року приймали активну участь у  заходах відділення та популяризації олімпійського руху: дворазовій срібній призерці Олімпійських ігор з академічного веслування Мазій Світлані, бронзовій призерці Олімпійських ігор з потрійного стрибка Говоровій Олені, срібній та бронзовій призерці Олімпійських ігор з стрільби з луку Садовничій Олені, бронзовій призерці Олімпійських ігор з гандболу Заспі Ларисі, Олімпійській чемпіонці Зубаревої Ользі.



Мітки: ,