“VI Малі Олімпійські ігри” в гімназії №143

Автор | 23 вересня 2014 | Переглядів: 158

VI Малі Олімпійські ігри гімназії 14317 вересня для учнів гімназії №143 справжнє свято. В цей день у школі не має уроків, не лунають дзвоники, а звучать гасла та кричалки. “Малі олімпійські ігри” вже в шостий раз проводить гімназія для своїх учнів. Цього дня чекають всі учні, бо дуже хочуть потрапити на Олімпійські змагання.

Урочиста лінійка відкриває свято спорту. Презентація кожної команди-класу, показові виступи спортивних та інших секцій та гуртків що працюють у гімназії, урочиста хода дітей які займаються спортом та мають досягнення, а це більш ніж 60 хлопців та дівчаток! Цього року вчитель музичного мистецтва гімназії створила гімн на честь “Малих олімпійських ігор”, якій разом зі своїми вихованцями виконала на церемонії відкриття. Запалено олімпійський смолоскип, піднято олімпійський прапор, дана клятва олімпійця – а це означає що Малі олімпійські ігри відкрито! Це свято було розроблено педагогічним колективом гімназії таким чином щоб участь у ньому могли взяти абсолютно всі учні,навіть ті що знаходяться у підготовчих групах по фізичному вихованню. Таки діти активно допомагають вчителям на різних етапах ігор, судять змагання, та читають лекції. Всі кабінети перетворено на станції, де бувають всі класи по черзі та виконавши завдання отримують певну кількість балів.

На станції “Туристична” – долають смугу перешкод – маятник, місточок, драбини, купини. На станції “Ритмічна” – вивчають танок, який всі разом виконують на закритті ігор.

Станція “Здоровенькі були”, “Історична”, “Загадкова”, “Дорожня”, “Спортивна” – діти слухають , або дивляться матеріал по відповідної теми, відповідають на запитання та отримують бали. У дворі та на стадіоні гімназії учні старших класів змагаються у індивідуальних видах спорту – віджимання, стрибки на скакалці, стрибки в довжину, набивання м’яча, ведення м’яча, пенальті (забивання м’яча в маленькі ворота), метання тенісного м’ячика, підтягування для хлопчиків та обруч для дівчаток, а  також багатоскоки!

Загалом, усюди лунає дитячій сміх, учні підтримують один одного голосно скандуючи гасло своєї команди, разом співають пісні. Таким і має буди справжнє свято спорту. Найкращі із юних олімпійців отримають призи від Київського міського відділення НОК України, олімпійську літературу від Національного Олімпійського комітету України та спонсору НОК України компанії Coca-Cola.Мітки: ,